Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Wróżby na jesienne wieczory

Jesień jest tą porą roku, kiedy najłatwiej zinterpretować można magiczne znaki przyrody.

Ujawniają się one między innymi w kształtach i kolorach liści. Przepowiadanie przyszłości z jesiennych liści i skórek z jabłka oparte jest na prastarym przekonaniu, że w naturze ukryta jest nie tylko tajemnica, całego świata, ale także losy poszczególnych ludzi. Jedną z metod wróżenia z kolorów liści możesz posłużyć się podczas spaceru w parku. Zachowaj kilka zasad, które sprawią, że przepowiednia będzie dokładna.

Po pierwsze wybierz się na spacer sama. Obecność innych rozpraszałaby twoją uwagę.
Po drugie najkorzystniejszym czasem na wróżenie są godziny popołudniowe oraz wieczorne, gdyż wówczas najłatwiej poddasz się intuicji.
Po trzecie – wybierz w parku taką ścieżkę, która jest rzadko uczęszczana i przykryta większą ilością liści. Kiedy już znajdziesz się na ścieżce, stań i skup się na wróżbie. Następnie bez patrzenia na drogę i liście zrób kilka kroków w przód. Potem schyl się i wciąż nie patrząc na ścieżkę, uchwyć w dłoń jeden z liści. Staraj się uczynić to szybko, bez zastanowienia. Zwróć uwagę na jego kolor. Teraz nadszedł czas zinterpretowania tego znaku, jeśli podniosłaś liść w kolorze czerwonym, oznacza to, że możesz spodziewać się wszystkiego dobrego w swoim życiu. Jest to najpomyślniejszy znak w tej wróżbie. Powinno ci się wieść w miłości. Trafisz na takiego człowieka, którego pokochasz z całych sił i będzie to uczucie odwzajemnione. Jeśli jesteś teraz nieszczęśliwie zakochana,, liść ten zapowiada, że twoje cierpienia się skończą. Jeśli ma on ładne kształty, wzmacnia to pozytywną wymowę wróżby. Natomiast liść w kolorze zielonym zapowiada pecha. Jednak wszyscy urodzeni w maju, szczególnie Byki, tego znaku nie powinni się obawiać. Dla nich jest to zapowiedź bardzo długiej życia i pogodnej starości. Spędzą ją wśród wśród ich dzieci i wnuków. Jeśli więc wcześniej osoby spod znaku Byka obawiały się samotności, to po podniesieniu liścia w tym kolorze mogą być spokojne. Jednak dla innych znaków zodiaku oznacza on niepowodzenia. Jeśli podniosłaś taki właśnie liść, spodziewaj się krótkotrwałych nieprzyjemności. Na szczęście łatwo będziesz odnajdywała sposoby na ich pokonywanie. Mimo to przygotuj się na kilka poważnych kłopotów: kryzys w małżeństwie (utrata zaufania do partnera) i trudności w znalezieniu dobrze opłacanej pracy. Jeśli z ziemi podniesiesz żółty liść, oznacza to, że twoje życie zawodowe będzie należało do udanych. Nie będziesz najprawdopodobniej pracowała w wyuczonym zawodzie, ale w przeciwieństwie do twoich znajomych nigdy nie stracisz pracy na dłuższy , czas. Jeśli teraz jesteś bezrobotna, żółty liść zapowiada, że wkrótce znajdziesz bardzo atrakcyjną pracę. Natomiast w uczuciach przez kilka lat będzie prześladować cię pech. Pewnie zaangażujesz się w związek, który przyniesie wiele rozczarowań i niełatwo będziesz mogła się od niego wyzwolić. Na szczęście wszystko skończy się po twojej myśli. Niektóre z was zdecydują się nawet na odejście od swego partnera… Jednak w większości przypadków nie będzie to wyglądało aż tak dramatycznie. Jeśli więc jesteś nieszczęśliwa, ze swym dotychczasowym partnerem, nie skreślaj go od razu. Mimo złych doświadczeń powalcz o ten związek. Natomiast gdy w czasie wróżby czujesz się szczęśliwa i kochana, niestety oznacza to, że czekają cię jeszcze bardzo trudne chwile…

Podniesienie brązowego liścia oznacza życie pełne zaskakujących niespodzianek i zbiegów okoliczności. Będziesz miała poczucie, że nie panujesz nad własnym życiem, a twoje plany, nawet te j poważne, będą się zmieniały jak w kalejdoskopie. Ale tak naprawdę szczęścia zaznasz tam, gdzie się tego najmniej spodziewasz w rodzinie. Po jej założeniu przekonasz się, że rola żony, a potem matki bardzo d odpowiada. Nawet jeśli dziś czujesz się niezbyt doceniana w małżeństwie, brązowy liść zapowiada zmiany na lepsze. Twoja rodzina osiągnie kilka znaczących sukcesów. Może nim być na przykład wybudowanie dużego domu rodzinnego, zdobycie wyższego wykształcenia przez twoje dzieci i ich udany start: w dorosłe życie. Gdy liść jest pomyślną wróżbą, zabierz go do domu. Będzie pełnił rolę amuletu. Spowoduje też że wróżba się spełni.