Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Wróżba z kości

kosci-do-gryWróżba z kości to sprawdzona metoda przepowiadania przyszłości. Wróżenie z kostek do gry w fachowej terminologii nosi nazwę astragalomancja. Warto skorzystać z tej prastarej wiedzy, by odkryć, co Cię czeka w 2010 roku. Weź dwie kości do gry i rzuć nimi lewą ręką. Zsumuj oczka obydwu kostek i przeczytaj poniżej rozwiązanie.

Suma oczek wynosi 2: Możesz zostać niesłusznie posądzona o coś, czego nie zrobiłaś. Z tego powodu czekają Cię kłopoty. Będą one miały jednak przejściowy charakter. Ktoś wesprze Cię w trudnych chwilach, stając po Twojej stronie. Jeżeli jesteś mężatką, wkrótce wszystkie nieporozumienia z partnerem zostaną wyjaśnione. Samotnym, dwójka wróży nowy rozdział w życiu.

Suma oczek wynosi 3: Twoja sytuacja finansowa nagle ulegnie poprawie za sprawą niezwykłego zbiegu okoliczności. Dobra passa może potrwać dłużej, jeżeli nie będziesz rozrzutna i zaczniesz mądrze gospodarować pieniędzmi. Wkrótce przekonasz się, kto tak naprawdę jest Twoim przyjacielem. Może być to małe zaskoczenie. Czekają Cię również niespodzianki ze strony losu w sprawach sercowych. Okaże się, że ktoś, kogo nie darzyłaś sympatią, skrycie Cię wielbi.

Suma oczek wynosi 4: Nie powinnaś ryzykować ani stawiać wszystkiego na jedną kartę. W przeciwnym razie czekają Cię nieprzyjemności i kłopoty. Nie jest również wskazane, abyś w najbliższym czasie próbowała szczęścia w grach liczbowych. Nie dość, że nic nie wygrasz, możesz sporo stracić. Niewykluczone, że los postawi na Twojej drodze kogoś, kto pomoże Ci w podjęciu trudnej decyzji. Dzięki niej już niedługo wiele może się zmienić w Twoim życiu..

Suma oczek wynosi 5: Ktoś, po kim się tego nie spodziewasz, może Cię oszukać. Dlatego, jeżeli coś planujesz, zachowaj ostrożność. Zwróć uwagę, komu się zwierzasz i kogo prosisz o radę. Unikniesz w ten sposób kłopotów i zrealizujesz wyznaczone cele. Ktoś będzie chciał z Tobą poważnie porozmawiać. Nie wykręcaj się, bo możesz otrzymać ważne informacje, które rozwieją Twoje wątpliwości dotyczące partnera lub serdecznej koleżanki. Słuchaj więc uważnie, a potem dobrze wykorzystaj nową wiedzę.

Suma oczek wynosi 6: Uważaj, gdyż wokół Ciebie jest aktualnie kilka zawistnych osób, które postarają się zrobić, co w ich mocy, aby pokrzyżować Twoje plany. Nie licz w tej sytuacji na czyjąś pomoc. Zdaj się raczej na własną intuicję, a szósty zmysł na pewno Cię nie zawiedzie. Nie wykluczone także, że wkrótce gdzieś wyjedziesz. Nie będzie to jednak podróż wyłącznie dla przyjemności.

Suma oczek wynosi 7: Unikaj wtrącania się w cudze sprawy, musisz też poskromić swoją chęć pomagania innym. W przeciwnym razie stracisz przyjaciół. Jeżeli w najbliższym czasie ktoś zaproponuje Ci dodatkowe zajęcie, nie wahaj się ani przez chwilę. Zarobisz trochę pieniędzy, które zapewnią Ci na pewien czas stabilizację. Będziesz mogła zrealizować kilka swoich marzeń i nieco zaoszczędzić.

Suma oczek wynosi 8: Przygotuj się na nieplanowane zmiany w życiu zawodowym i prywatnym. Powinny one być zdecydowanie pozytywne, choć niewykluczone, że przy okazji spotka Cię jakaś przykrość. Ale ponieważ będziesz w świetnej kondycji psychofizycznej, dasz sobie radę ze wszystkimi przeszkodami, które staną na Twej drodze.

Suma oczek wynosi 9: Masz szansę zakochać się od pierwszego wejrzenia. Nie będziesz mogła poznać samej siebie. Nagle wszystko inne przestanie się po prostu liczyć. Musisz tylko bardzo uważać, aby sprawy sercowe nie przesłoniły Ci rzeczywistości (zwłaszcza jeżeli jesteś mężatką). Natomiast samotnym, Dziewiątka wróży w najbliższym czasie zmianę stanu cywilnego.

Suma oczek wynosi 10: Już wkrótce ujrzysz owoce swojej pracy. Twoje starania i zaangażowanie w pracy zostaną docenione. Niewykluczona jest niewielka premia lub podwyżka. Powinnaś być jednak czujna. Jeżeli spoczniesz na laurach i nabierzesz zbytniej pewności siebie, możesz popełnić błąd. A jego konsekwencje ciężko będzie naprawić. Przeżyjesz renesans uczuć w małżeństwie lub stałym związku. Natomiast jeżeli jesteś samotna, będziesz cieszyć się dużym powodzeniem u płci przeciwnej.

Suma oczek wynosi 11: Zaczniesz baczniej zwracać uwagę na siebie – swój wygląd, życiowe osiągnięcia, cechy charakteru. Zrób dokładny rachunek osiągnięć i strat, by nie ujawniły się nagle w Tobie jakieś długo skrywane kompleksy. Wszelkie Twoje obawy rozwieją się w jednej chwili, gdy pewien mężczyzna, który do tej pory nie zwracał na Ciebie uwagi, pochwali Twój styl i obsypie komplementami. Powinnaś uważać na to, co mówisz, bo w tym czasie łatwo będzie kogoś urazić nieopatrznym słowem. Nie licz aktualnie na wielkie sukcesy w finansach.

Suma oczek wynosi 12: Nie będziesz mogła po prostu uwierzyć we własne szczęście. Wszystko, co sobie zaplanujesz, uda się. Znajdziesz nareszcie czas i środki na realizację swoich ambitnych planów. A ponieważ z całą pewnością będziesz mogła liczyć na wsparcie wpływowych osób, w końcu uporasz się z trudnymi do załatwienia sprawami urzędowymi czy firmowymi. W najbliższym czasie nie będziesz musiała zaciągać pożyczek w banku czy też u przyjaciół. Wręcz przeciwnie. To oni prawdopodobnie zgłoszą się do Ciebie po pomoc. Tli się też szansa, że uda Ci się zaoszczędzić trochę pieniędzy na przyszłość.