Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Wróżba miłosna z wyspy Bali

wrozba-baliWróżba ta pochodzi z wyspy Bali. Przed wiekami zakochani rysowali na nadmorskim piasku wielkie koło, stawali w jego środku i prosili bóstwa o wskazówkę. Potem zamykali oczy, wyciągali ręce przed siebie i obracali się wokół własnej osi dwanaście razy. Dłoń wskazywała magiczną odpowiedź. Dziś wróżbę tę możesz wykonać w domu, wykorzystując swój rysunek koła z symbolami. Podrzuć nad nim pierścionek lub obrączkę i zobacz, gdzie spadnie. Jeśli znajdzie się w środku lub spadnie między dwa symbole, powtórz wróżbę. Otrzymasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

SZTYLET – Zazwyczaj symbolizuje jakieś zagrożenie, zapowiada walkę i spory. Ale w tej miłosnej wróżbie jest pozytywnym znakiem. Mówi, że związek, w którym aktualnie jesteś, ma duże szanse na powodzenie. Bardzo wiele zależy jednak od Ciebie. Nie skrywaj swoich pragnień i emocji. Powinnaś przezwyciężyć wrodzoną nieśmiałość i wyznać partnerowi, co do niego czujesz. Nie obawiaj się kompromitacji. On odwzajemnia Twoje uczucia. Jeśli masz wątpliwości, zastanawiasz się, czy dobrze wybrałaś, to znak wielkiej miłości, jaką żywisz do ukochanego. Boisz się rozczarowania, kolejnej porażki i bezsennych nocy pełnych łez? Zupełnie niepotrzebnie. On jest właściwym mężczyzną, który otoczy Cię czułością, zapewni poczucie bezpieczeństwa i postara się spełnić Twoje marzenia. Potrzebuje jednak wskazówek. Daj mu znak, że nie jest Ci obojętny. Zobaczysz, że nie będziesz żałować. Przed Wami długi, trwały i szczęśliwy związek. Powinnaś tylko uważać na zawistnych ludzi, którzy są w stanie zniszczyć wszystko, co piękne. Kieruj się głosem serca i nie lekceważ kobiecej intuicji.

PALMA – Oznacza wzrastanie, budzenie się do życia i rozkwit. Jest bardzo dobrym znakiem wróżebnym. Niesłusznie uważasz, że mężczyzna, którego od dawna darzysz uczuciem, nie interesuje się Tobą. To tylko pozory W jego sercu rozkwita miłość. Jednak on nie jest jeszcze gotowy na pewne deklaracje. Czeka i ma nadzieję, że go zrozumiesz. Jeżeli więc zależy Ci na tym związku, wykaż się cierpliwością. Nie staraj się wywierać na niego presji, gdyż wówczas czar pryśnie, a Ty zostaniesz sama ze swoimi marzeniami i nadziejami. Kiedy go lepiej poznasz, odkryje przed Tobą duszę.

GONG – Kiedyś gong był sygnałem, że bóstwa powietrza nie mogą odpowiedzieć na  postawione pytanie. Osoba, która je zadawała, nie spotkała jeszcze tego jedynego. Dziś znak ten można interpretować dwojako. Związałaś się z kimś, kto nie do końca rozumie Twoje potrzeby i nie chce zadać sobie trudu, aby lepiej Cię poznać. Choć nie masz mu nic do zarzucenia, podświadomie brakuje Ci ciepła i bliskości. Spróbuj z nim porozmawiać albo poczekaj. Może jego zachowanie ulegnie zmianie… Jeśli mimo to nie zauważysz poprawy, zastanów się, czy warto angażować się w ten związek. Jest jeszcze inna możliwość interpretacji tego znaku. Jeżeli nie masz partnera, bardzo prawdopodobne, że już niedługo zainteresuje się Tobą jakiś mężczyzna. Być może przelotny flirt przerodzi się w trwały związek. Jeżeli nie, z całą pewnością przeżyjesz wspaniałe, romantyczne chwile, które na długo zapadną Ci w pamięć.

WĄŻ – Przynosi zarówno dobrą, jak i złą wiadomość. Robisz –  wszystko, aby mężczyzna, którego znasz już długo, zwrócił na Ciebie uwagę. Jesteś w stanie zmienić swoje przyzwyczajenia, wygląd, styl bycia. On jednak zachowuje się tak, jakbyś w ogóle nie istniała. Musisz, dla własnego dobra, uświadomić sobie, że to nie jest odpowiedni partner dla Ciebie. Nawet gdybyś dopięła swego i byłabyś z nim, nie odczułabyś spełnienia ani szczęścia. Dobrą wiadomością jest jednak to, że już wkrótce pojawi się ktoś, kto zupełnie Cię odmieni. Wasza przyjaźń będzie cenniejsza niż miłość…

KOKOS – Kokos to chyba najbardziej pozytywny znak w magicznym kole. Zapowiada okres pełen namiętności, czułości i oddania. Trudno Ci będzie uwierzyć we własne szczęście. Twoje życie nagle zamieni się w romantyczną sielankę. Poczujesz się jak królewna z bajki, która doczekała się na swojego księcia na białym rumaku. Będzie Ci się wydawać, że to tylko sen, który zaraz się skończy. Masz rację… Ale po nim nastąpi jeszcze wspanialszy czas. Przekonasz się, że dokonałaś właściwego wyboru. Jesteś z tym jedynym.

BAMBUS – Złamany bambus to sygnał, że w najbliższym czasie nastąpi coś, czego się nie spodziewałaś. Zostaniesz zraniona przez kogoś, komu ufałaś i z kim wiązałaś plany na przyszłość. Jest nawet możliwe, że rozpadnie się Twój związek. Uśmiech zniknie z twarzy, ustępując miejsca łzom. Ale nie przejmuj się… Los czuwa nad Tobą. Po prostu ten człowiek nie był Ci przeznaczony. Możesz być pewna, że już wkrótce powróci wiara w ludzi i prawdziwą bezinteresowną miłość. Odzyskasz dawną radość życia i… coś jeszcze.