Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Wodnik – Horoskop Roczny (2017)

Wodnik 22.01 - 21.02

 

W 2017 roku relacje towarzyskie wejdą w zupełnie nową fazę. Możesz oczekiwać, ze zmieni się wiele między Tobą, a partnerem jak również i przyjaciółmi. Na początku roku możecie mieć spore problemy z dogadaniem się. Miedzy marcem, a kwietniem Merkury ruszy ruchem wstecznym, co może doprowadzić do wielu konfliktów oraz niezrozumienia w podstawowych kwestiach. Jednak w późniejszym okresie wszystko powinno już iść z górki. Zapowiada się przed Tobą wyjątkowo dobry towarzysko rok. Musisz cierpliwie przetrwać początek roku, aby później cieszyć się z wielu wspólnie spędzonych chwil. Wrócą romantyczne wieczory przy kominku, jak i wspólne obiady i spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Poczujesz się chciana, jak również będziesz miała, na kogo liczyć.

W tym roku powinnaś postawić na samowystarczalność. Upewnij się, że jesteś w stanie na bieżąco poradzić sobie ze wszystkim sama, nie możesz sobie pozwolić na uzależnienie od partnera czy rodziny. Zostaniesz przez otoczenie doceniona dopiero wtedy, gdy staniesz o własnych siłach na nogach. Nie możesz również dawać się zwodzić i wykorzystywać bliskim. Saturn w Strzelcu sprawi, że obraz Twoich relacji stanie się zamglony i niepewny.  Będzie to negatywnie wpływało na Twoja strefę komfortu. Dopiero w grudniu sytuacja się odmieni, gdy Saturn wejdzie w znak Koziorożca, co pozwoli Ci odetchnąć i uspokoić się. Wszystko wróci na odpowiednie tory, a relacje zaczną się naprawiać.

W pierwszej połowie roku Jowisz będzie w przeciwnym dla Ciebie znaku Lwa. Co może pomnożyć ilość kłopotów i problemów, które pojawią się w Twoim życiu. Szczególnie w sprawach biznesowych będzie Ci trudniej. Nie będziesz w stanie pracować ze zwykłą dla Ciebie wydajnością, o wiele trudniej będzie CI się skupić. Jedynym plusem będą relacje partnerskie. Dzięki Jowiszowi, twój związek ma okazje rozkwitnąć. Łatwiej będzie wam się dogadać i wspólnie zaplanować przyszłość.

Plusem na ten rok będzie wejście Urana w znak Ryb w marcu, co może pozytywnie wpłynąć na Twoją sytuację finansową. Możesz spodziewać się przypływu gotówki. Może to ciekawa inwestycja odpłaci się, albo pojawi się niespodziewany spadek czy wygrana na loterii.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

 

Polecane dla Ciebie: