Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Waga – Horoskop Roczny (2017)

Waga 25.09 - 23.10

 

 Rok 2017 przyniesie Ci wiele przyjemnych wieści i pozwoli na kształcące doświadczenia. Możesz oczekiwać spokoju i harmonii w relacjach z bliskimi, co doprowadzi w szerszej perspektywie do budowy stabilnej przyszłości. Możesz w tym roku pomyśleć o wspólnym zamieszkaniu z partnerem, staraniu się o dziecko, albo większym wydatku jak zakup samochodu. Mniej satysfakcji niż dotychczas da Ci działalność charytatywna i poświęcanie się w klubach osiedlowych czy kołach zainteresowań. Większą uwagę w tym roku powinnaś poświęcić na własne potrzeby oraz zadbanie o poprawienie swojego komfortu życia. Może na to dość mocno wpłynąć zwrócenie większej uwagi na dietę oraz zdrowie.

Pierwsza połowa roku, aż do zaćmienia w okresie wakacji nie będzie najlepszym okresem na podejmowanie decyzji związanych z finansami, lepszym wyborem będzie odsunięcie ich na druga połowę roku. Jowisz będzie w Twoim znaku od stycznia aż do października, co nada Twojemu życiu wielu pozytywnych wibracji. To czas na wykorzystanie potencjału i zarabianie pieniędzy, a nie ich wydawanie. Aby móc spełnić wszystkie swoje zachcianki pod koniec roku, wypełnij pierwsze półrocze ciężką pracą.

Od marca do kwietnia, Twoja planeta Wenus będzie poruszać się ruchem wstecznym, co może trochę osłabić Twoje relacje partnerskie i chęć do miłosnych igraszek. Bądź ostrożna w tym okresie, warto abyś znalazła trochę czasu dla siebie na pobycie w samotności przemyślenie swoich emocji. Nie martw się zbytnio tym stanem rzeczy w maju wszystko wróci do normy!

W czerwcu Saturn wchodzi w znak Raka, co postawi Cię przed nowymi wyborami oraz wyzwaniami. Czas abyś przezwyciężyła lęki i odrzuciła wszystko, co negatywne. Twoje twojego życia wzrośnie, a zwycięstwo będzie na wyciągnięcie ręki. Jednak, aby to osiągnąć, musisz być jedyną osobą, która zarządza swoim życiem. Pozbądź się z otoczenia osób, które próbują Tobą rządzić i wprowadzają negatywną energię do Twojej codzienności. Druga połowa roku to czas na przewartościowanie przyjaźni i zastanowienie się nad przyszłością związku.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

 

Polecane dla Ciebie: