Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Twoje zalety skrywa znak zodiaku

Odnajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, dzięki jakim zaletom zaskarbisz sobie miłość partnera.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Ponieważ robisz wszystko, żeby sprawiać wrażenie osoby niezależnej i nieprzystępnej, niejeden mężczyzna zada sobie trud, by udowodnić, że zdobędzie Twe serce i na dłużej zatrzyma Cię przy sobie.

Rak (22.06-22.07)
Jesteś obdarzona instynktem opiekuńczym, dlatego lgną do Ciebie mężczyźni spragnieni ciepła i opieki, poważnie myślący o założeniu rodziny. Czują, że mogą liczyć na więcej niż przelotny flirt.

Lew (23.07-23.08)
Wyszukana elegancja oraz aura sukcesu, którą wokół siebie roztaczasz, przyciągają mężczyzn szukających atrakcyjnej, „reprezentacyjnej” partnerki, z którą mogą pokazać się w każdym towarzystwie.

Panna (24.08-22.09)
Nie jesteś typem kobiety, która skupia na sobie męskie spojrzenia. Twoja skromność zarówno w stroju, jak i zachowaniu, sprawia, że czasem trudno Cię dostrzec. Ujmujesz mężczyzn swą naturalnością.

Waga (23.09-23.10)
Zwracasz uwagę otoczenia wyszukaną elegancją i nienagannymi manierami. Podczas rozmowy z Tobą niektórzy mężczyźni mogą czuć się onieśmieleni, większość jednak podziwia Twoją klasę.

Skorpion (24.10-22.11)
Nawet jeśli Twoja uroda odbiega od przyjętych kanonów piękna, jest w Tobie coś, co magnetyzuje mężczyzn. Gdyby mieli wybrać najseksowniejszą kobietę w towarzystwie, z pewnością wskazaliby na Ciebie.

Strzelec ( 23.11-21.12)
Czasem można odnieść wrażenie, że robisz wszystko, by ukryć swoją kobiecość. Jednak wielu mężczyznom to nie przeszkadza – cieszą się, że mogą porozmawiać z Tobą jak z najlepszym kumplem.

Koziorożec (22.12-20.01)
Wielu przedstawicieli płci przeciwnej ceni Twe trzeźwe podejście do życia i pragmatyzm. Twierdzą oni, że masz tę rzadko spotykaną u kobiet Zaletę, iż w czasie dyskusji nie dzielisz włosa na czworo.

Wodnik (21.01-20.02)
Mało który mężczyzna traktuje poważnie Twój idealizm i chęć uzdrawiania świata, jednak właśnie ten spontaniczny zapał i niespotykana bezinteresowność czynią Cię w ich oczach tak pociągającą.

Ryby (21.02-20.03)
Za sprawą zwiewnego stroju, nieśmiałego spojrzenia i marzycielstwa sprawiasz wrażenie osoby pochodzącej z innej epoki, która w obecne czasy trafiła przypadkiem. Mężczyzn rozczula Twoja delikatność.