Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Twoja przyszłość w kolorach tęczy

Wybierz ulubioną barwę i dowiedz się, czy spełnisz swoje marzenia. Mało kto wie, że z barw można także powróżyć…

Nie od dziś wiadomo, że kolory mają szczególną moc. Mogą nas pobudzić do działania bądź uspokoić. Ich lecznicze właściwości stosuje się w chromoterapii. Niektóre barwy są też polecane określonym znakom zodiaku. Ponadto można z nich wyczytać swoją przyszłość. Jeśli chcesz ją poznać, posłuż się zaprezentowaną tu wróżbą. Weź 8 kolorowych kartek lub po prostu kredki dziecka, tak aby odpowiadały za paletę barw. W ciągu 30 sekund wybierz trzy, które w tej chwili najbardziej ci się podobają. Pierwszy kolor, który wybrałaś, mówi o twojej osobowości. Drugi pokazuje, w jakim stanie fizycznym i duchowym obecnie się znajdujesz. Trzeci to przyszłość, czyli cele, jakie masz przed sobą, i jak je osiągnąć.

 

Czerwony

Jako pierwszy: Lubisz rywalizację, cele osiągasz bez względu na środki. Masz cechy przywódcy. Jako drugi: Bądź bardziej cierpliwa. Zrezygnuj z dominacji i agresji, spróbuj się wyciszyć. Jako trzeci: Najbliższa przyszłość Upłynie pod znakiem aktywnej pracy. Możesz zrealizować teraz wiele swoich planów.

Fioletowy

Jako pierwszy: Pasjonuje cię magia i tajemnicze zjawiska. Chętnie pomagasz innym, choć sama nie wierzysz, że możesz zrealizować wytyczone sobie cele. Jako drugi: Choć słabo siebie oceniasz, masz szanse, żeby zajmować kierownicze stanowiska, bo potrafisz przewodzić innym. Jako trzeci: Jeżeli przestaniesz marzyć i bujać w obłokach, a zaczniesz mocniej stąpać po ziemi, w nadchodzących tygodniach radykalnie odmienisz swoje życie.

Zielony

Jako pierwszy: Jesteś nieufna wobec ludzi, ostrożna w nowych sytuacjach i sumienna w pracy. Jako drugi: Nadmierne zastanawianie się nad swoim postępowaniem, rozdrapywanie ran – to przyczyny twoich ewentualnych niepowodzeń. Musisz być bardziej zdecydowana i nauczyć się wyrażać swoje emocje: rozczarowanie, gniew, ale i radość. Jako trzeci: Zacznij traktować życie trochę mniej poważnie niż dotąd. Poświęć więcej czasu rozrywkom i znajomym, a spotkasz wielką miłość.

Żółty

Jako pierwszy: Pragniesz być w centrum zainteresowania. Kierujesz się zdrowym rozsądkiem, zawsze analizujesz każdy swój krok. Jako drugi: Nie zauważasz, że istnieją też marzenia. Jesteś za mało spontaniczna, a czasami zbyt wyrachowana. Jako trzeci: Ten wybór to mimo wszystko dobra wróżba na przyszłość. Pamiętaj tylko, że nie jesteś pępkiem świata.

Pomarańczowy

Jako pierwszy: Masz pogodne i optymistyczne usposobienie jesteś bardzo towarzyska. Jednak dość często działasz, nazbyt pospiesznie i popadasz w skrajności. Jako drugi: Nie wiesz, czego tak naprawdę pragniesz w życiu. Podświadomie poszukujesz równowagi i spokoju. Jako trzeci: Powinnaś nauczyć się planować swoje działania i myśleć nad tym, co robisz. Masz w sobie mnóstwo energii. Jeśli ją dobrze wykorzystasz, pójdzie ci łatwiej w pracy lub nauce. Możesz przy tym liczyć iw pomoc bliskich ci osób.

Niebieski

Jako pierwszy: Ludzie czują się dobrze w twojej obecności, bo można na tobie polegać. Jesteś cicha i skupiona na swoim wnętrzu, ale czasem miewasz skłonność do izolowania się od otoczenia. Jako drugi: Należysz do ludzi inteligentnych, których cechuje spokój. Niekiedy działasz jednak mało energicznie, skupiasz się za bardzo na swoich przeżyciach. Jako trzeci: Musisz znaleźć równowagę między działaniem a spokojem ducha. Masz predyspozycje do tego, by jeszcze wiele osiągnąć w życiu.

Różowy

Jako pierwszy: Jesteś ciepła, serdeczna i uczynna. Umiesz obdarzać miłością, a także współczuć potrzebującym pomocy. Jako drugi: Nie zauważasz, że ludzie dość często cię wykorzystują. Musisz nauczyć się mówić „nie”, gdyż inaczej twoje własne potrzeby przestaną się liczyć. Jako trzeci: Twoja przyszłość rysuje się optymistycznie pod warunkiem, że będziesz bardziej pewna siebie. Otoczenie musi zauważyć, że myślisz także o sobie.

Turkusowy

Jako pierwszy: Jesteś osobą pomysłową, zawsze działasz precyzyjnie. Nie wpadając w panikę, podejmujesz nawet bardzo trudne decyzje. Jako drugi: Znajdź trochę czasu, by pomyśleć o sobie – za bardzo poświęcasz się pracy. Jako trzeci: Każdą, życiową decyzję traktujesz jak wyzwanie, ciągle się doskonalisz. To bardzo dobrze, ale jeśli w najbliższej przyszłości nie zwrócisz uwagi na to, co się wokół ciebie dzieje, stracisz wielką szansę!