Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Twój duchowy opiekun

Indianie z Ameryki Południowej wierzą, że każdy z nas ma życiowego przewodnika…

Jeżeli chciałabyś poznać swojego duchowego opiekuna i dowiedzieć się, co Cię wkrótce czeka, skorzystaj ze starej indiańskiej wróżby. Przerysuj na większą kartkę papieru planszę pokazaną obok. Weź koraliki, szklane paciorki lub zasuszone owoce jarzębiny i rzuć je na nią. Sprawdź, na którym polu znalazło się ich najwięcej i przeczytaj przepowiednię.

twój duchowy opiekun - rysunek

WĄŻ – to pole znajduje się pod opieką słonecznego węża. Jego magiczna moc sprawia, że nasza dusza oczyszcza się z negatywnych emocji, a ciało odzyskuje siły witalne. W nad- chodzących dniach nie zdarzy się nic, co zakłóciłoby Twój duchowy spokój. Wszystko będzie szło po Twojej myśli, ale pod jednym warunkiem. Musisz zaufać swojej intuicji i od czasu do czasu posłuchać rad ludzi bardziej doświadczonych od siebie. Jeżeli jesteś samotna, nie powinnaś robić niczego na siłę. Cierpliwie czekaj na tego jedynego. Dopiero wtedy osiągniesz pełnię szczęścia. W przeciwnym razie nie ominą Cię bolesne rozczarowania, rozterki i zwątpienie.

LENIWIEC – jeżeli Twoim duchowym opiekunem jest leniwiec, to znak, że powinnaś się wyciszyć i zwolnić tempo życia. Ostatnio chyba zbyt wiele bierzesz na swe barki. Jesteś przepracowana, zmęczona i trochę zagubiona. Dlatego powinnaś się teraz zająć przede wszystkim sobą. Niewykluczone, że w najbliższym czasie ktoś złoży Ci ciekawą propozycję pracy. Nie przyjmuj jej jednak, ponieważ odbije się to niekorzystnie na Twoim zdrowiu fizycznym i psychicznym. Nie obawiaj się, że odmowa przysporzy Ci nieprzyjaciół i przekreśli szanse na karierę zawodową. Wręcz przeciwnie – szef nareszcie Ci zaufa i gdy będziesz już na to gotowa, ponowi propozycję.

ŻÓŁW –  jest symbolem miłości, wytrwałości w dążeniu do celu i opiekuńczości. Z drugiej strony oznacza on jednak emocjonalną zmienność i niestałość w uczuciach. Należysz do osób, które są gotowe do wielkich poświęceń i wyrzeczeń. Mimo to dużo wymagasz od innych i jesteś krytyczna wobec najbliższych. Twoje działania jednak często cechuje słomiany zapał. Dlatego w Twoim życiu jest tak wiele niedokończonych spraw. Jeżeli więc naprawdę chcesz coś osiągnąć, powinnaś być konsekwentna. I pod żadnym pozorem się nie poddawaj. Tylko tak osiągniesz szczęście.

PUMA – to symbol odwagi, godności i siły, ale również skrytości i tłumionej agresji. Nie możesz pozbyć się złych wspomnień oraz wybaczyć ludziom, którzy Cię zranili. Twoja podejrzliwość nie pozwala Ci realizować życiowych planów i związać się na stałe z mężczyzną. Jeżeli chcesz to zmienić, stań się bardziej ufna i otwarta na to, co przynosi los. Otaczaj się ludźmi, którzy emanują optymiz- mem. Unikaj pesymistów i „złych proroków”. Być może już wkrótce dowiesz się, że ktoś skrycie darzy Cię uczuciem. Ale podobnie jak Ty, boi się do tej miłości przyznać. Inicjatywa powinna teraz należeć do Ciebie. Zrób pierwszy krok i przełam dzielące Was bariery.

LAMA – opiekuje się tobą puszysta lama – symbol przyjaźni, łagodności i bezinteresownej pomocy, ale także niepotrzebnego uporu i nadmiernego wysiłku. Należysz do osób, które przebojem idą przez życie. Twoja osobowość i styl bycia przyciągają innych ludzi jak magnes. Nie narzekasz na brak przyjaciół. Pomimo to w głębi duszy czujesz się niespełniona i niedowartościowana. Nie realizujesz swoich marzeń i planów, tylko robisz to, czego oczekują od Ciebie najbliżsi. Teraz nadchodzi w Twoim życiu czas wielkich zmian. Musisz jednak mieć oczy szeroko otwarte i konsekwentnie dążyć do celu.