Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Tarot Tygodniowy: 9-15 Listopada, 2015

Baran 21 III – 19 IV

W tym tygodniu zwolnisz trochę z tempa, ósemka denarów symbolizuje ciężką pracę. Twój związek będzie wymagał wiele pracy i zaangażowania, jeśli nadal chcesz go utrzymać, brak wysiłku to brak efektu. Bądź otwarta na nowe znajomości, wychodź do ludzi, bo być może w Twoim otoczeniu znajduje się młody mężczyzna, który potajemnie się w Tobie podkochuje. Rada dla Ciebie: nie przyspieszaj niektórych spraw, pozwól aby związek rozwijał się starannie. Przy szóstce denarów i słońcu Twoje kłopoty finansowe powoli się kończą Jesteś bardziej odporna i elastyczna, teraz możesz liczyć na zastrzyk gotówki, premię, otrzymanie zapomogi, pożyczkę. To dobry okres na granie w gry liczbowe. Nie zmarnuj takiej okazji. Nie przechodź obojętnie obok osób potrzebujących, bo Ty też możesz znaleźć się w nagłej potrzebie.

Byk 20 IV – 22 V

Siódemka mieczy oznacza wszelkiego rodzaju manipulacje, nieczyste zagrania, oszustwo, intrygi. Twój partner może być nie do końca z Tobą szczery, w miłości szykują się zmiany, nad którymi nie masz żadnej kontroli. Wiadomo, początki bywają trudne, ale po czasie w związku znów zapanuje harmonia i spokój. Jeśli jesteś sama wiedz, że Twój stary związek wypalił się w zupełności, rozstanie jest bolesne, lecz koniec związku oznacza także szansę na nową miłość. Rada dla Ciebie: po prostu myśl pozytywnie. W finansach kieruj się przede wszystkim rozsądkiem, karta króla mieczy i kapłanki może sugerować, abyś w swoich zamierzeniach dokładnie przeanalizowała daną sytuacje, aby uniknąć pomyłek. Słuchaj swojej intuicji.

Bliźnięta 23 V – 21 VI

Arcykapłan i król kielichów sugeruje, że jesteś w związku, który opiera się na wierności, wsparciu oraz zaufaniu. Twój partner jest godną zaufania osobą, możesz na nim polegać, aczkolwiek uważaj na ludzi, który nie życzą Ci dobrze i chcą zniszczenia Twojego związku. Dla samotnych Bliźniąt to dobry czas na znalezienie drugiej połówki. Rada dla Ciebie: skorzystaj z pomocy życzliwej Ci osoby, która doradzi Ci w trudniejszych sytuacjach. Cesarzowa i trójka kielichów oznacza poprawę w dziedzinie finansów, korzystne inwestycje, nagrodę dla pracowników i spotkania biznesowe, które przebiegają w dobrym klimacie. Karta waleta mieczy oznacza Twoją niezdecydowaną postawę, nie wahaj się! Rób to, co podpowiada Ci intuicja, a dobrze na tym wyjdziesz. Udaj się wkrótce na zasłużony odpoczynek bądź urlop.

Rak 22 VI – 22 VII

Okaż większe zainteresowanie partnerem, pokaż mu, że nadal go pożądasz, i że wciąż jest on dla Ciebie bardzo ważny. As pucharów to dobry znak! Dla osób samotnych jest obietnicą nowego związku, zakochania, doznania przyjemności, gorącego romansu, romantycznego spotkania. W tym tygodniu będziesz miała powodzenie w miłości, karta asa pucharów mówi nam także o odrodzeniu starych uczuć, niekiedy też oznacza ciążę. Rada dla Ciebie: dbaj o szczęście swojej rodziny. Czeka Cię pracowity, ale i owocny okres w pracy. Karta ósemki buław wskazuje na różnego rodzaju transakcje, negocjacje, wszystko idzie doskonale, spodziewaj się szybkich rezultatów. Dużo klientów i zamówień, jeśli jednak nie masz zatrudnienia wkrótce znajdziesz prace, o ile będziesz jej aktywnie szukała, los Ci sprzyja. W tym tygodniu czeka cię wyjazd. Nie podejmuj decyzji pochopnie.

Lew 23 VII – 23 VIII

Od pewnego czasu jesteś znudzona partnerem, chcesz nowości. Jednak on nie ma o tym kompletnie pojęcia, wręcz uważa, że między Wami jest wszystko okej. Usiądź i porozmawiaj z nim spokojnie, wyjaśnij mu, czego od niego oczekujesz, a czego on od Ciebie. Dla samotnych czwórka pucharów. Musisz zdać sobie sprawę, czy naprawdę szukasz miłości, możliwe, że nie dajesz nikomu szansy, bo w Twojej głowie istnieje wydumany ideał mężczyzny, książę na białym koniu. Rada dla Ciebie: bądź spokojna i otwórz się na ludzi. Karta koła fortuny mówi, że Twoje dochody mogą wzrosnąć, w tym tygodniu może czekać Cię niespodzianka. Koło fortuny i sprawiedliwość mówią o korzystnym obrocie losu, o wyjściu z ciężkiej sytuacji. Zanim podpiszesz dokumenty, umowy, faktury, przeczytaj wszystko jeszcze raz. Nie wydawaj pieniędzy na to, co nie jest Ci potrzebne.

Panna 24 VIII – 22 IX

Rycerz pucharów, rycerz denarów i paź mieczy – w uczuciach nie będzie się działo nic nadzwyczajnego, stabilizacja uczuciowa. Droga Panno! W tym tygodniu możesz spotkać swoją dawną miłość. Rycerz pucharów to wspaniała karta dla samotnych, symbolizuje ona spotkanie nowej miłości, mężczyzny młodego i odpowiedzialnego. Człowieka godnego zaufania, wszystko zależy od Ciebie, czy chcesz go poznać i pokochać. Rada dla Ciebie: bierz to co, daje Ci los. W finansach dziewiątka mieczy i as mieczy, te dwie karty wróżą ciężkie chwile, możesz czuć się osamotniona ze swoim problemem, dużo rozmyślasz, dokonujesz pewnej analizy, ale jak z każdej trudnej sytuacji można wyjść, złapać koło ratunkowe. Nie podejmuj nieprzemyślanych kroków.

Waga 23 IX – 22 X

Karta cesarza i szóstki denarów, w związku czujesz się bezpiecznie, w każdej chwili możesz liczyć na swojego partnera, nawet w kłopotliwych sytuacjach nie zabraknie go przy Tobie. Bardzo dobry okres uczuciowy dla Wag. Nowe, szaleńcze zakochanie dla samotnych. Uwaga! Żeby znaleźć partnera docelowego musisz mniej od niego wymagać, być może mało dajesz z siebie. Rada dla Ciebie: otwórz się na nowe możliwości. W tym tygodniu czekają Cię sukcesy zawodowe, jak i finansowe – Twoim finansom nic nie grozi. To także okazja dla osób bezrobotnych do znalezienia pracy. Koło fortuny i słońce wróży POWODZENIE. Śmiało zaszalej w centrum handlowym.

Skorpion 23 X – 21 XI

Najgorsze masz już za sobą, jesteś odporna. W miłości sukces, być może czeka Cię jakieś wydarzenie, impreza, urodziny, spotkanie, koniecznie weź ze sobą partnera. Samotne Skorpiony muszą trochę poczekać na upragnioną miłość, Karta sądu ostatecznego i czwórka mieczy oznaczają, abyśmy zajęli się czymś całkiem innym, na przykład czytaniem książek, spotykaniem się ze znajomymi, chodzeniem do kina i tym podobne. Rada dla Ciebie: zacznij regenerować swoje zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Karta szóstki denarów i mocy – jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego, możesz w tym tygodniu je uzyskać, lecz nie myśl, że pieniądze same przyjdą, musisz wykazać wiele wysiłku i zaangażowania. Zagraj w różnego rodzaju gry, bo może czekać na Ciebie nagroda.

Strzelec 22 XI – 21 XII

Dla zodiakalnych Strzelców nie jest to dobry okres uczuciowy. Trójka mieczy oraz wisielec – w tym tygodniu możesz „utracić kontakt” ze swoim partnerem życiowym, co może Cię bardzo ranić, nie ma pomiędzy Wami wspólnego języka, trójka mieczy może również oznaczać trzecią osobę lub zdradę. Rycerz pucharów, dla samotnych Strzelców karta ta symbolizuje młodego, wrażliwego mężczyznę, który być może niedługo pojawi się w Twoim życiu, lecz żeby go spotkać musisz pogodzić się ze swoją przeszłością. Rada dla Ciebie: nie wchodź w dyskusje, ani żadne konflikty. Dziesiątka denarów oznacza poprawę materialną, dobry czas na zakup mieszkania, wynajem lokalu i tym podobne, to również dobry czas na znalezienie pracy, za to siódemka pucharów mówi nam o niepewności, trudności z wyborem, musisz zastanowić się co jest dla Ciebie najlepsze i realne do osiągnięcia. Bądź odważna i otwarta. W tym tygodniu możesz nawiązać nowe znajomości.

Koziorożec 22 XII – 19 I

Gwiazda i dziewiątka pucharów sugerują dobrą prognozę na ten tydzień w uczuciach. Miłość oraz namiętność. Gwiazda symbolizuje bowiem fizyczne przyjemności. Jeśli jednak nie mieszkasz ze swoim partnerem, karta trójki pucharów wróży częstsze spotkania z ukochanym, Twój nastrój w najbliższych dniach będzie pozytywny. Dla samotnych duże szanse na zakochanie, czas przyjemności, spełnionych życzeń, satysfakcji. W tym tygodniu będziesz cieszyć się niezwykłym powodzeniem u płci przeciwnej. Rada dla Ciebie: kochaj! Finanse: piątka denarów w rozkładzie oznacza trudności na polu zawodowym, jak i finansowym. Problemy z pieniędzmi, pracą. Nie jest to dobry okres na szukanie pracy. Jeśli czekasz na jakieś wieści wiedz, że wkrótce one nadejdą. Nie bój się prosić o pomoc.

Wodnik 20 I – 18 II

Być może odczuwasz brak zaufania do swojego partnera, być może związek w którym jesteś nie daje Ci tego, czego potrzebujesz, być może potrzebna jest Wam krótka przerwa. Ktoś może zjawić się w Twoim życiu, narobić niezłego bałaganu i odjeść. Nadal leczysz rany po nieudanym związku, boisz się zranienia i odrzucenia, lecz wcześniejsze doświadczenia sprawiły, że jesteś silniejszą osobą. Żeby spotkać swoją miłość i przeżyć ją tak jak swój pierwszy raz, o czym mówi głupiec, zamknij pewien rozdział w swoim życiu. Rada dla Ciebie: otwórz się na nowe doświadczenia. W finansach czeka Cię zasłużony sukces, pieniądze. Dużo zależy od Ciebie, czy na niego zasłużysz, czy nie. Diabeł mówi, iż masz dużo do stracenia ale i dużo do wygrania. Uważaj na towarzystwo, ktoś może Ci zazdrościć tego, co udało Ci się osiągnąć. Zwierzaj się tylko temu, któremu w pełni ufasz.

Ryby 19 II – 20 III

Boisz powiedzieć swojemu partnerowi, że go kochasz, masz problemy z okazywaniem swoich uczuć, jak i potrzeb. Karta umiarkowania jest pozytywną kartą, jeśli znajdziesz wspólny język ze swoim partnerem, Wasz związek może przetrwać nawet dziesięciolecia. Jak na razie dla zodiakalnych Ryb nie widać jednak partnera na stałe, zatem śmiało wychodź na różnego rodzaju imprezy, przeżyj nawet krótkotrwały romans. Rada dla Ciebie: mów i rób to, co serce i rozum Ci podpowiada. Sytuacja finansowa jest ustabilizowana. Gwiazda i król denarów symbolizują dobre inwestycje, okres sukcesów, spełnienia w sferze zawodowej, to również dobry okres na znalezienie pracy, podpisanie dokumentów, umowy. Nie bój się wydawać pieniędzy, bo jesteś jak magnez – pieniądze do Ciebie wracają.

 

Wróżbita Tomasz