Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Tarot Tygodniowy: 28 Stycznia – 3 Lutego, 2016

Baran 21 III – 19 IV – 10 Denarów, Siła, Kapłan

Karnawał trwa w najlepsze, jednak Tobie w najbliższym tygodniu będzie daleko do zabaw i przyjemności. Powinnaś znaleźć trochę czasu dla siebie. Mogą dokuczać Ci wspomnienia zintensyfikowane przez płynące z wszystkich odbiorników sentymentalne kawałki. Musisz trzymać się dzielnie i odnaleźć w sobie siłę na przeżycie tego tygodnia. Najlepszym wyjściem będzie skupienie się na pracy albo nauce. Potrzebujesz dużo spokoju i powściągliwości. Duży natłok ludzi może mieć na Ciebie negatywny wpływ, a zawracające głowę osoby będą w stanie bardzo szybko Cię zdenerwować. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Kilka głębokich oddechów albo poranna joga powinny pomóc Ci zachować stabilność umysłu i pogodę ducha.

Byk 20 IV – 22 V – 4 buław, 7 kielichów, sprawiedliwość

W najbliższym tygodniu najważniejsza dla Ciebie powinna być rodzina. To idealny czas na to by spędzić trochę czasu z bliskimi. Wspólne wykonywanie codziennych czynności sprawi Ci wiele przyjemności. Ugotuj z ukochanym wspólnie obiad, zaproście rodziców, może wspólnie wyjdźcie do restauracji, albo pojedźcie na wycieczkę za miasto. Powinnaś się strzec karnawałowych zabaw, gdyż mogą wprowadzić zawirowania do Twojego związku i życia. Na karnawałowej zabawie masz wyjątkową okazję na poznanie kogoś, kto Cię zaciekawi i porwie w wir niezobowiązującego flirtu. Pamiętaj by podejmować mądre decyzje, bo to, co od siebie dajemy to do nas wraca.

Bliźnięta 23 V – 21 VI – 5 BUŁAW, 10 mieczy, król denarów

Przed Tobą bardzo trudny okres. Musisz odnaleźć w sobie bardzo wiele siły by przejść go z podniesioną głową. Wiele osób może chcieć rzucać Ci kłody pod nogi. Będziesz musiała walczyć o swoje na polu zawodowym jak i miłosnym. Sprawy sercowe mogę Cię zepchnąć w małą depresję. Jeśli nie masz nikogo w swoim życiu, ten karnawałowy okres może być dla Ciebie dość uciążliwy. Unikaj tłumnych miejsc, gdzie zabawa trwa w najlepsze. Jeśli jesteś w związku uważaj, bo mogą się pojawić nieporozumienia i kłótnie. Nie myśl tylko o sobie, pieniądze nie są najważniejsze, nie warto za wszelką cenę walczyć o każdą złotówkę. Twój upór w łapaniu się za każdą możliwość dorobku może prowadzić do konfliktów.

Rak 22 VI – 22 VII – cesarzowa, 4 denary, gwiazda

Wszyscy są obecnie skupieni na karnawałowych zabawach i szaleństwie. Jednak to nie dla Ciebie zajęcie. Teraz, masz szansę osiągnąć sukces. Czas wreszcie usiąść i spokojnie zastanowić się, czego tak naprawdę chcesz w życiu. Czy obecna praca Cię satysfakcjonuje? Czy może jest coś, co sprawiałoby Ci w życiu więcej przyjemności? Wyjątkowy pomysł na biznes. To dobry czas na planowanie. Jednak ważne jest abyś wzięła pod uwagę wszystkie za i przeciw by. Nie daj się porwać rwącej rzece fantazji, mocno stąpaj po ziemi aby zbytnio nie popłynąć z marzeniami i nie zabrać się za coś, co jest niemożliwe do zrealizowania. Warto abyś swoje pomysły skonfrontowała z kimś z rodziny albo z przyjacielem.

Lew 23 VII – 23 VIII – Pustelnik, Księżyc, Diabeł

Czas na remanent w Twoim życiu. Jak w każdym sklepie na nowy rok, tak i w życiu prywatnym czasami trzeba zrobić porządek. Czas zapomnieć o grzechach przeszłości i tym, co Cię przygnębia. Nie poddawaj się smutkowi i melancholii, które mogą towarzyszyć Ci w najbliższym tygodniu. Czeka cię zdecydowany spadek nastroju. Ważne, aby był przy Tobie ktoś na kim możesz polegać, osoba, której ufasz i której możesz powierzyć swoje sekrety. Przyda Ci się wygadać i wyrzucić to, co Cię gryzie. Zatrzymałaś się w pewnym punkcie, z którego nie możesz uciec, żyjesz w iluzji. Czas spojrzeć na swoje życie z innej strony. Daj sobie pomóc, zanim świat stanie się na tyle przygnębiający, że będziesz gotowa zrobić coś głupiego, czego później będziesz żałować.

Panna 24 VIII – 22 IX – 10 DENARÓW, As Buław, Dama kielichów

W nadchodzącym tygodniu masz szansę na złapanie dobrej dodatkowej roboty, może wpaść do kieszeni kilka dodatkowych złotych. Jednak nie to powinno być dla Ciebie najważniejsze. To dobry czas na uspokojenie i relaks. Powinnaś więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu obcując z przyrodą. Idź z psem na spacer, odwiedź pobliskie schronisko, z pewnością doda Ci energii pomoc i radość, jaką możesz obdarzyć samotne zwierzęta. To dobry czas na powiększenie rodziny. Jeśli jesteś samotna powinnaś pomyśleć nad przygarnięciem jakiegoś zwierzęcia. Jeśli masz partnera, to będzie to idealny czas na staranie się o dziecko. Jeśli od dłuższego czasu wam nie wychodzi powiększanie rodziny, teraz macie wreszcie szansę, aby wasze marzenia się ziściły. Powodzenia!

Waga 23 IX – 22 X – 5 denarów, 9 buław, 9 mieczy

Obecnie wszystko zdaje się być na pokaz. Ludzie udają wzorowe małżeństwa, radość, szczęście, a nawet poczucie bezpieczeństwa. Iluzja szczęśliwego życia może starać się Cię pogrążyć w najbliższym tygodniu. Każdy potrzebuje czasami odrobinę samotności i wycofania. Chwila wytchnienia z pewnością Ci się przyda abyś mogła zatrzymać się na chwilę i spytać samą siebie, co ja tutaj robię, czego pragnę, co chcę dalej robić i z kim? Może być to dla Ciebie przygnębiający okres. Gdy wszyscy się bawią, a Ciebie dręczą wewnętrzne rozterki czy brak partnera. Oddaj się tym uczuciom, przemyśl, co Ci dają i gdzie Cię prowadzą, wyciągnij wnioski. Musisz im stawić czoła, aby nie popaść w depresję, która może pozostać z Tobą przez długi czas, prowadząc do narastających problemów finansowych. Odnajdź w sobie siłę. To czas, w którym musisz porozumieć się z sobą.

Skorpion 23 X – 21 XI – 6 mieczy, umiarkowanie, paź mieczy

Prawdopodobnie odbywasz teraz pewną wewnętrzną walkę. Najbliższy tydzień może stać dla Ciebie pod znakiem wielu przemyśleń i wewnętrznych prób. Niełatwym może być dla skorpionów znalezienie złotego środka i odpuszczenie w tym co zaplanowały. Przemiany, które dzieją się aktualnie w Twoim życiu potrzebują odrobiny harmonii i uspokojenia. Na pewno ważną rolę odegrają teraz Twoi bliscy. Powinnaś poświęcić ten czas rodzinie i przyjaciołom. Pomogą Ci stanąć na nogi i szybko się zregenerować. Cały świat może być przeciwko Tobie, ale pamiętaj, że na nich zawsze możesz liczyć. Powinni być dla Ciebie pewną ostoją, która pomoże Ci złapać oddech w najgorszym momencie.

Strzelec 22 XI – 21 XII – 7 denarów, wisielec, 3 miecze

Codziennie rano budzisz się z myślą, że Twoje życie mogłoby być lepsze? Marzy Ci się duży dopływ gotówki, ale mimo ciężkiej pracy, czujesz się jakby cały świat rzucał Ci kłody pod nogi. Potrzebujesz odmiany. Stan stagnacji, w który wpadłaś nie jest dobry. Może być dla Ciebie trudne ruszyć się z miejsca i zmienić swoje życie. Przyzwyczaiłaś się do swojej niekomfortowej sytuacji, choć niewygodna, daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Czas ruszyć do przodu. Spróbuj zrobić coś dla siebie, zmienić swoje życie, może to odpowiedni czas na poszukanie nowej pracy, albo daleką podróż? Abyś znów mogła cieszyć się z przyziemnych rzeczy musisz odkryć je na nowo w zupełnie innym stylu.

Koziorożec 22 XII – 19 I – Królowa Mieczy, Królowa Kielichów, 3 Kielichów

Najbliższy tydzień zapowiada się dla Ciebie bardzo pozytywnie. Możesz oczekiwać bardzo przyjemnego okresu. Masz szanse wreszcie spełnić marzenia o prawdziwej miłości. Jeśli zawalczysz o nią, uda Ci się osiągnąć wszystko, o czym marzysz. Idealny partner może zainteresować się Tobą podczas zabawy karnawałowej. A może to ktoś, kto już jest w Twoim życiu i wiele dla Ciebie znaczy. Jeśli jest taka osoba, to z pewnością zbliżycie się do siebie i to będzie dla was dobry okres na poznawanie siebie nawzajem i bliskość. Koziorożce powinny poświęcić ten tydzień na kontakty z ukochanym, przyjaciółmi i rodziną.

Wodnik 20 I – 18 II – SIŁA, król kielichów, 2 miecze

Nie powinnaś na ślepo rzucać się w wir walki, czy to w pracy czy w uczuciach. Masz wystarczająco siły by wygrać każde starcie, jednak, aby osiągnąć zamierzone cele najważniejszy w tym momencie będzie spokój, opanowanie i dobry plan. Jeśli chcesz coś osiągnąć, powinnaś skupić się na tym by dobrze opracować swoje cele. Wtedy wszystko będziesz miała w zasięgu ręki. Karnawał to dobry czas na zabawy, możesz na chwilę oderwać się od pracy. To dobry moment na znalezienie miłości. Twój wymarzony wybranek już z pewnością na Ciebie czeka, tylko pamiętaj by nie wystraszyć go swoją niecierpliwością i zaborczością.

Ryby 19 II – 20 III – 4 BUŁAW, paź buław, as mieczy

Najbliższy tydzień jest dobrym czasem na zaplanowanie wyjazdu. Przyda Ci się chwila wolności, byś mogła poczuć wiatr we włosach. Dobrym pomysłem jest wyjazd w góry, na narty. Zdobywanie nowych szlaków powinno oczyścić Twój umysł i pozwolić zapomnieć o codziennych problemach. Musisz pamiętać w najbliższym tygodniu również o rodzinie. Da Ci ogromną ilość ciepła i zrozumienia. Czeka Cię dużo szczęścia i harmonii, wykorzystaj je dobrze na odpoczynek, może być to również dobry okres na zawieranie ważnych umów. Uda Ci się wynegocjować dobre warunki.