Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Tarot Tygodniowy: 20-26 Stycznia, 2016

Baran 21 III – 19 IV – 5 Denarów, 10 Denarów, Księżyc

Najbliższy tydzień powinnaś poświęcić na odrobinę zadumy i przemyślenie swojego życia oraz planów na najbliższy czas. Nie powinnaś działać pochopnie i zbyt szybko kończyć rozpoczętych spraw. To nie jest dobry moment na zwieńczenie pracy czy rozpoczęcie nowego związku. Twoja bezpośredniość i szczerość mogą przysporzyć Ci kłopotów, dlatego czas ten lepiej poświęć na domowe obowiązki i własne przyjemności. Nie zaszkodzi Ci odrobina samotności. Przemyśl, czy to, o co w danej chwili walczysz, w co wkładasz energię i nakłady finansowe jest tak naprawdę tym, czego potrzebujesz i pragniesz. Księżyc sprawia, że możesz widzieć świat inaczej niż inni. Nie daj się zwieść iluzjom, może Cię to słono kosztować.

Byk 20 IV – 22 V- 9 mieczy, głupiec, 8 denarów

Możesz zostać brutalnie wyrwana ze złudzeń. To, co wydawało się dla Ciebie najważniejsze i najtrwalsze, bardzo łatwo może rozpaść się jak domek z kart. Pewnego dnia możesz obudzić się i zorientować, że żyjesz złudzeniem. Ukażą się głęboko skrywane pragnienia, które odsunęłaś na dalszy plan. W najbliższym czasie masz szansę przejrzeć na oczy i zobaczyć swój związek oraz relacje z przyjaciółmi takimi, jakie są naprawdę. Możesz poczuć się głupcem, że zaufałaś komuś, komu nie powinnaś. Nie możesz dać wygrać przytłaczającym Cię uczuciom. To łatwy czas na popadanie w depresje. Najlepiej dla Ciebie będzie oddać się w wir pracy. Masz szansę przekuć swój smutek w niezmierne zasoby finansowe.

Bliźnięta 23 V – 21 VI – 7 kielichów, księżyc, 5 buław

Przed Tobą trudny wybór. Najbliższy czas otwiera się przed Tobą pod względem flirtów i miłosnych podbojów. Dwa razy zastanów się zanim zaprosisz kogoś do łóżka. Czas na chwilę przystopować i popatrzyć w głąb siebie. Musisz posłuchać swoich uczuć i dać się ponieść emocjom. Od tego, jakiego wyboru dokonasz zależy jak będzie wyglądało Twoje życie w najbliższym czasie. Miłość może być ślepa, ale w głębi serca wiesz, czego pragniesz i potrafisz oddzielić prawdę od iluzji. Musisz zapytać siebie czy osoba, którą się interesujesz jest naprawdę tym, kogo pragniesz i czy może dać Ci szczęście. Przed wami długi okres walki o dominację i wypracowanie wzajemnych potrzeb w relacji. Jeśli wybierzesz źle, może okazać się, że będziesz bić się z samym sobą o pozostałości Twojego Ja i tego, kim jesteś. Nie trać gruntu pod nogami.

Rak 22 VI – 22 VII – rycerz kielichów, 10 denarów, 3 buław

Nie zdziw się, gdy miłość w tym tygodniu zapuka do Twoich drzwi. Wreszcie w Twoim życiu może pojawić się ktoś wyjątkowy, ktoś, kogo nigdy byś się nie spodziewała obsadzić w takiej roli. Masz szansę mocno zaangażować się w tę relację. Będziesz chciała zaimponować wybrance albo wybrankowi serca na każdej płaszczyźnie. Musisz uważać by nie popaść w długi, spełniając jej/jego każdą zachciankę i wydając ostatnie pieniądze. Zanim poświęcisz wszystko dowiedz się, kim jest naprawdę i czy oboje macie podobne wyobrażenie o kształcie, jaki ma obrać wasza relacja. Twoja łatwowierność może odbić się mocno na psychice, gdy okaże się, że możesz istnieć w życiu ukochanego tylko kilka razy w tygodniu, gdy zdejmuje z palca obrączkę.

Lew 23 VII – 23 VIII- 5 denarów, as mieczy, paź buław

Przed Tobą wiele trudnych zadań. Sytuacja w pracy może być dość napięta. Musisz odłożyć swój idealizm na bok i zacząć robić to, co w danej chwili jest naprawdę ważne. Może przytłoczyć Cię ilość zadań, które na Ciebie spadną. Jednak nie martw się, jeśli zbyt mocno nie będziesz przywiązywać uwagi do każdego z nich i dopieszczać ponad to ile naprawdę potrzebują, uda Ci się zrealizować wszystko w terminie. Za Twoje poświęcenie możesz oczekiwać dobrego wynagrodzenia, z pewnością pojawi się możliwość premii albo awansu. Najbliższy tydzień idealnie nadaje się na rozwój osobisty i poszerzanie horyzontów. To czas łatwej nauki i szansy na pozytywne wyniki w realizowanych działaniach.

Panna 24 VIII – 22 IX – Koło fortuny, król mieczy, cesarzowa

Coś w Twoim życiu w najbliższym czasie się zmieni. W tym tygodniu oczekuj przyjścia nowego, zmian na lepsze. To idealny czas by rozpocząć zadania i plany, które ciągle były odkładane na później. Rozpocznie się nowy i lepszy etap w Twoim życiu. To czas silnych i pozytywnych energii, które będą Cię napędzać i dzięki, którym masz szansę na efektywną realizację planów. To też idealny czas na zadbanie o siebie. To okres rozwoju, płodności i twórczości. Płodność może, ale nie musi oznaczać ciąży, może istnieć również na innych płaszczyznach np. artystycznej, albo zawodowej. Oddaj się temu, co sprawia Ci radość, a efekty z pewnością Cię zadziwią.

Waga 23 IX – 22 X – 5 mieczy, król kielichów, Sąd Ostateczny

Harmonia i równowaga, które są dla Ciebie tak ważne w życiu może zostać w najbliższym tygodniu zachwiana. Możesz wdać się w niepotrzebne i bezsensowne kłótnie z bliskimi. Nie staraj się na siłę bronić swoich poglądów, czasem możesz nie mieć racji, a czasami warto przymknąć na coś oko by nie skrzywdzić tych, którzy dla nas coś znaczą. Musisz odnaleźć w sobie ciepło i optymizm, aby nie zniszczyć relacji, nad którymi tak długo pracowałaś. Czasami wystarczy tylko kilka słów i nieodpowiednich sytuacji, aby rozejść się w różne strony. Ważne abyś była w tym czasie wyrozumiała dla innych. Wybaczyć czasami trudno, jednak długo budowane relacje na to zasługują.

Skorpion 23 X – 21 XI – diabeł, królowa denarów, 5 mieczy

Przed Tobą czas figli i seksualnej rozwiązłości. Masz szansę na udany romans i spełnienie wyrafinowanych fantazji. Musisz uważać jednak, aby nie przedobrzyć i zbyt mocno nie zaangażować się w nową relację. Może ona zaburzyć spokój w Twoim życiu i doprowadzić, do napiętych relacji z przyjaciółmi. Upewnij się, że nie startujesz do osoby, która podoba się również Twojej przyjaciółce. Ta wygrana i chwile namiętności mogą Cię drogo kosztować. Przez chwile popatrz trochę dalej niż na czubek własnego nosa. Czasami warto odpuścić, nie przedkładaj własnych przyjemności i jednorazowych zachcianek ponad relacje z przyjaciółmi i rodziną. Może okazać się, że będziesz musiała zakosztować trochę samotności.

Strzelec 22 XI – 21 XII – 2 kielichów, 2 MIECZY, 4 BUŁAW

Dwójka kielichów to najlepsza karta zapowiadająca początek nowej miłości, chęć nawiązania nowych kontaktów. Przyszły tydzień będzie dla Ciebie stał pod znakiem wielu emocji i trudnego wyboru. Może być to ciężki wybór pomiędzy obecnym partnerem, a kimś zupełnie nowym. Równie dobrze może oznaczać potrzebę porzucenia obecnego stylu życia, albo miejsca zamieszkania, aby miłość mogła rozkwitnąć. Staniesz w punkcie, w którym będziesz musiała podjąć konkretną decyzję. Być może będziesz potrzebowała przeorganizować całe swoje życie, jednak, jeśli to zrobisz masz szanse odnaleźć od dawna oczekiwane i upragnione szczęście. Przemyśl dokładnie, jak chcesz, aby wyglądało Twoje życie. Twoje pragnienia są w zasięgu ręki.

Koziorożec 22 XII – 19 I – pustelnik, królowa mieczy, 6 denarów

Przyszły tydzień będzie dla Ciebie czasem zadumy, mogą nawiedzać Cię wspomnienia, które dawno upchnęłaś głęboko w kącie swojego umysłu, staniesz się sentymentalna. Czas ten będzie sprzyjał rozdrapywaniu starych ran i powroty do analizowania dawno zamkniętych wydarzeń z przeszłości. Musisz się od tego odciąć. Nie kumuluj swojego bólu, zostaw przeszłość za sobą. Stań obiema nogami mocno na ziemi i powiedz sobie, że żyjesz tu i teraz. Spróbuj odwrócić swoją uwagę opiekując się innymi. Pomoc i wspieranie innych na pewno pozwoli ukoić Twój ból, to dobry czas na pracę charytatywną.

Wodnik 20 I – 18 II – 5 kielichów, 3 kielichy, 10 mieczy

Najbliższy tydzień będzie dla Ciebie trudnym okresem. Czas wreszcie pogodzić się z poniesioną stratą. Koniec złudzeń powinien dać Ci odrobinę ukojenia. Jednak nie szarżuj! Najbliższy okres może stać się mało przyjemną emocjonalną huśtawkę. Jak to mówią po burzy musi wreszcie wzejść słońce, jednak uważaj, bo w Twoim przypadku może pojawić się tylko, jako przerywnik przed następną burzą. Nie powinnaś w najbliższym tygodniu podejmować ważnych decyzji i wprowadzać istotnych zmian w swoim życiu. Postaraj przeczekać ten tydzień w ukryciu, otoczona rodziną i przyjaciółmi, nie wystawiając się na negatywne wpływy otoczenia. Gwałtowne zmiany i niespodziewane zdarzenia mogą źle wpłynąć na Twój nastrój. Potrzebujesz spokoju, aby odrodzić się na nowo oraz pozbyć się na stałe złudzeń i przeszłości, która depcze Ci po piętach. Przeznacz ten czas na odcięcie się od tego, co Cię niszczy.

Ryby 19 II – 20 III – Rycerz kielichów, Gwiazda, Król kielichów

Najbliższy tydzień może Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć. W Twoim życiu pojawi się ktoś nowy, kto stanie się dla Ciebie bardzo ważną osobą. Zwróć uwagę na to, kogo poznajesz i jakie nowe osoby pojawiają się Twoim otoczeniu. Czas abyś znalazła swoją szczęśliwą gwiazdę, może Ci pomóc w wielu sytuacjach i rozwiązać jeden z nękających Cię od dawna problemów. Znajdzie się wreszcie ktoś, kto Cię zrozumie. Będzie to dla Ciebie bardzo pozytywny tydzień, nadejdzie długo oczekiwana harmonia i ukojenie. Będziesz mogła skupić się na przyjemnościach i odpoczynku. To senny okres, który pozwoli naładować akumulatory i zebrać energię do realizacji przyszłych planów.