Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Tarot Tygodniowy: 17-23 Lutego, 2016

BARAN 21 III – 19 IV – KRÓL MIECZY, 6 KIELICÓW, 3 DENARY

Król mieczy doda Ci w tym tygodniu odwagi i energii na pozytywne zakończenie rozpoczętych inicjatyw. Dlatego jeśli marzysz o lepszym życiu, szczęśliwej przyszłości albo po prostu ciekawym wyjeździe na urlop to jest Twój czas. Przy okazji nie zapominaj o życiu uczuciowym i związkach. Bo to właśnie ten moment, kiedy powinnaś otworzyć się na związki i nową relację. Nie śpiesz się jednak zbytnio z nazywaniem tego czymś więcej, daj sobie czas i ciesz się tym jak Wasze emocje rozkwitają. Trójka denarów ostrzega przed nieporozumieniami związanymi z pieniędzmi. Być może twój partner będzie oczekiwał podpisania przez Ciebie intercyzy, albo będzie chciał pożyczyć dużą sumę pieniędzy.

BYK 20 IV – 22 V – 6 KIELICHÓW, 2 MIECZE, KOŁO FORTUNY

W najbliższym tygodniu powinnaś większa uwagę zwrócić na swój związek, ktoś bliski Twojemu sercu będzie starał się dość mocno o Twoje względy. Jednak zaistniałe wcześniej sytuacje, mogą Cię stopować i ochładzać waszą relację. Masz ochotę walczyć i iść dalej, ale tak naprawdę błąkasz się bez celu. Czujesz, że stąpasz po twardej ziemi i na wyważonej pozycji trzymasz równowagę. Ślepo ufasz swoim wyborom, nie zając sobie, że są one tak naprawę produktem chwili – kołem fortuny, które w każdym momencie może się odkręcić, a wtedy grunt, po którym stąpasz wcale nie będzie taki pewny. Dlatego musisz być świadoma, że to, co tak łatwo udało Ci się zyskać i co daje Ci szczęście, równie łatwo możesz utracić.

BLIŹNIĘTA 23 V – 21 VI – RYCERZ MIECZY, 10 BUŁAW, PAŹ MIECZY

Rycerz mieczy da Ci siłę do działania. Będziesz czuła jak gotuje się w Tobie krew i jak tryskasz energią. Dlatego działaj i staraj się być w tym, co robisz najlepsza. Wiesz doskonale, że znasz się na tym, co robisz i jesteś w tym niezastąpiona. Teraz tylko zadbaj o efekty i rozwijaj się na płaszczyźnie zawodowo-prywatnej.  To, co wypracujesz w tym tygodniu będzie kiełkować i rosnąć w przyszłości, dając Ci profity. Jednak pamiętaj dobrą radę od Pazia Mieczy, nie daj zawładnąć się swojemu ego. Czasem zbyt wielka pewność siebie może nas zgubić. Zastanów się nad wszystkim, co będziesz robić i na spokojnie to zaplanuj.

RAK 22 VI – 22 VII – 8 KIELICHÓW, 8 MIECZY, AS MIECZY

Najbliższy tydzień zapowiada dla Ciebie wielką zmianę. Szczególnie na tę zmianę będzie nastawione Twoje życie osobiste. Ósemka kielichów pokazuje nam odejście od starego, aby móc zacząć cieszyć się nowym. Obecna sytuacja Ci nie służy. Ósemka mieczy pokazuje zastój i stagnację. Utknęłaś w miejscu, z którego trudno Ci się wydostać. Czy jest to związek, któremu wreszcie powinnaś powiedzieć koniec? Czy może już zbyt długo byłaś samotna i masz problem by odważyć się na nowo komuś zaufać? As mieczy zwiastuje powodzenie w podjętych działaniach. Jeśli spróbujesz stawić czoła swoim problemom – uda Ci się to. Musisz odnaleźć wewnątrz siebie trochę odwagi.

LEW 23 VII – 23 VIII – 3 KIEICHÓW, 9 KIELICHY, 5 DENARÓW

Gdyby Bóg miał wysłać na ziemie swoje muzy, aby Ci pomogły w spełnianiu pragnień, z pewnością byłyby to Panie, których symbol widnieje na dziewiątce kielichów. Karta zapowiada dobrostan – emocjonalny. Daje nadzieje na spełnienie marzeń i odnalezienie szczęścia. Będziesz czuła, że coś Cię w tym świecie prowadzi i pomaga realizować marzenia. Więc czas abyś zaczęła marzyć, wszystkie drogi są przed Tobą otwarte. Wybierz, której najbardziej pragniesz. Tylko uważaj, aby dobrze wybrać. Piątka denarów ostrzega przed pochopnymi wyborami i wielorakimi konsekwencjami, gdy nie będziesz potrafiła się na nic zdecydować.

PANNA 24 VIII – 22 IX – 7 BUŁAW, 9 BUŁAW, PUSTELNIK

Najbliższy tydzień może przysporzyć Ci wiele problemów, z którymi będziesz musiała sobie poradzić sama. Mogą pojawić się kłopoty w pracy i życiu osobistym. Powinnaś uważać również na zdrowie. Ilość problemów może Cię przytłoczyć. Żaden z nich nie będzie bardzo skomplikowany i wymagający wiele uwagi, ale to właśnie wiele małych problemików potrafi najbardziej wymęczyć i pozbawić sił. Odetnij się od możliwych punktów zapalnych. Znajdź trochę przestrzeni tylko dla siebie gdzie będziesz mogła pobyć sama ze sobą, odpocząć od świata i nie zwracać uwagi na otoczenie. Z pewnością przyda Ci się trochę spokoju i pozwoli zregenerować.

WAGA 23 IX – 22 X – KRÓLOWA DENARÓW, AS MIECZY, KRÓLOWA BUŁAW

Połączenie Królowych i Asa pokazuje pokazuję, że Wagi w najbliższym tygodniu mogą liczyć na liczne sukcesy. Szczególnie zauważalne będzie to w pracy. To, co sobie postanowisz będzie Ci bardzo łatwo zrealizować. To bardzo dobry okres na rozpoczynanie nowych projektów. Mimo nieprzyjaznej aury pogodowej możesz liczyć na dobre zdrowie, w połączeniu z pomysłowością i energią będzie to wspaniały krok do awansu podczas nieobecności współpracowników. Jeśli dobrze rozegrasz karty w tym tygodniu masz szansę na zasłużoną i wyczekiwaną premię, albo podwyżkę.

SKORPION 23 X – 21 XI – PAŹ KIELICHÓW, KRÓL MIECZY, RYCERZ KIELICHÓW

Paź kielichów stoi nad Tobą i otacza Cię opieką tak byś była w pełni świadoma swojej wartości i tego, że chcieć to znaczy móc. Mimo, że świat mówi Ci zupełnie, co innego Ty i tak idziesz do przodu. W asyście Króla Mieczy jesteś w stanie przenieść góry. Musisz tylko chcieć, a z tym mogą być problemy. Przełam się i zobacz, jakie to łatwe. Jedyne, na co musisz uważać to życie uczuciowe. Twój partner może być niezadowolony z Twojej przebojowości i koncentracji tylko na sobie. Dlatego pomyśl też o czasie dla Was. Godzina przerwy może dać Ci wiele przyjemności.

STRZELEC 22 XI – 21 XII – RYCERZ DENARÓW, KRÓL DENARÓW, UMIARKOWANIE

Wreszcie udało Ci się ustabilizować swoją sytuację i osiąść w miejscu. Czas przestać żyć z dnia na dzień. Świat się przed Tobą otwiera na zupełnie nowej płaszczyźnie. Nie będziesz się już musiała martwić o to czy masz gdzie spać i co jeść. Będzie Ci o wiele łatwiej dbać o podstawowe potrzeby. Wystarczy odrobina uśmiechu i wszystko się znajdzie, a problemy rozwiążą się same. Możesz liczyć na dużo pozytywnej energii każdego dnia, która pomoże Ci utrzymać równowagę na wszystkich płaszczyznach życia.  Dodatkowo możesz liczyć na mały przypływ gotówki.

KOZIOROŻEC 22 XII – 19 I – WISIELEC, 2 DENERÓW, SĄD OSTATECZNY

Czy życie Cię przeraża? Nie wiesz jak sobie radzić z problemami? Świat mówi Ci, co innego niż sama czujesz? Tego typu pytania będą krążyć wokół Ciebie i po Twojej głowie. Nie zastanawiaj się nad nimi, bo możesz popaść w rozpacz, która zawarzy na dalszych losach Twojego związku. Czas abyś wzięła się w garść. Obecna sytuacja nie będzie trwała wiecznie, a pieniądze nie są najważniejsze. Wprost przeciwnie odwracają Twoją uwagę od tego, co istotne, zajmij się czymś, idź na spacer, poczytaj, spędź czas z najbliższymi. Tylko w ten sposób możesz odżyć.

WODNIK 20 I – 18 II 4 MIECZY, 8 KIELICHÓW, KOCHANKOWIE

W Twoim życiu nastąpił przełom, ktoś bardzo dla Ciebie ważny znikł, czy też przerodził się w kogoś innego. Ta sytuacja, choć nie łatwa, sprawiła, że dzięki temu możesz rozkwitnąć. Przyjdzie teraz pora, w której będziesz cieszyć się każdą chwilą. Najlepiej, jeśli będzie ona we dwoje. Ktoś nowy może zapukać do Twojego serca. Pomoże Ci w tym spokój w pracy. Projekt, w który byłaś zaangażowana nabrał rozpędu. Dlatego nie przejmuj się i daj sobie trochę zawodowego luzu. Po prostu bądź z siebie dumna w końcu teraz już wszystko będzie dobrze w życiu osobistym i zawodowym. Pozostaje Ci tylko się tym nacieszyć

RYBY 19 II – 20 III SIŁA, 8 DENARÓW, 3 DENARY

Ten tydzień przyniesie Ci dużo pracy.  Zachowując sumienność i dyscyplinę zdobędziesz spore korzyści. Musisz jednak wystrzegać się gier hazardowych i zakładów. Przechwałki i obiecywanie innym złotych gór może drastycznie zmniejszyć wysokość należnej Ci prowizji. Dlatego odłóż na bok wszystko inne, skoncentruj się na pracy i swoich obowiązkach. Pamiętaj tylko od Ciebie zależy jak bardzo oddasz się temu, co robisz i jak Twój wkład przerodzi się na wysokość Twoich finansów.