Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Tarot Tygodniowy: 16-22 Listopada, 2015

Baran 21 III – 19 IV

Cesarzowa i królowa mieczy – te dwie karty opisują Twoją osobę, doświadczoną kobietę, która dużo przeszła w życiu, twardo stąpa po ziemi. W tym tygodniu skupisz się na namiętności, troskliwości o swojego partnera. Jednak nie ukrywaj przed nim żadnych tajemnic, bo może to doprowadzić do wielkiej kłótni, a nawet i do separacji. Cesarzowa bardzo często mówi o zaręczynach, zamążpójściu, a nawet i dziecku. Samotne Barany czeka na razie samotność. Dobry okres na czerpanie przyjemności i radości z życia. Bądź jak królowa mieczy, która potrafi zachować kontrolę nad sobą i daną sytuacją. Wspaniały okres finansowy, o czym mówi sama karta dziewiątki denarów, czas rozkwitu i obfitości. Dobry okres do znalezienia pracy dla bezrobotnych Baranów.

Byk 20 IV – 22 V

Paź mieczy – karta ta oznacza trudności w ukierunkowaniu się na jeden cel, w swojej głowie zastanawiasz się, czy to odpowiedni partner dla Ciebie, czy z innym było by Ci lepiej. W tym tygodniu będziesz trochę jak dziecko, o czym mówi paź denarów. Dzieci nie potrafią udawać swojego zadowolenia czy szczęścia. Nie wchodź w niepotrzebną wymianę zdań, która jest zbędna i nikomu nie potrzebna. To będzie dobry okres na przyjemności w łóżku. Przy samotnych jest pewien znajomy/przyjaciel, który chciałby się Wami zaopiekować. Król pucharów to mężczyzna, którego cechuje wielka życzliwość, dobroć, uprzejmość. Ten człowiek może już myśleć o założeniu rodziny. Wiele zależy od Ciebie, czy szukasz kogoś na stałe. Troszcz się i staraj zapewnić odpowiedni byt sobie oraz najważniejszym osobom w Twoim życiu. Zanim coś kupisz zastanów się dwa razy, czy będziesz z tego zadowolona. Dziesiątka buław symbolizuje brak odpoczynku oraz snu – a to powinno być teraz dla Ciebie ważne.

Bliźnięta 23 V – 21 VI

Dla zodiakalnych Bliźniąt będzie teraz najważniejsza miłość. Dziesiątka denarów – karta ta symbolizuje wierny i trwały związek, w który inwestujesz swoje uczucia, jednak zaniepokoiła mnie karta piątki mieczy, która bardzo często jest mylona z siódemką mieczy, ponieważ mają podobne znaczenia. Wracając do piątki mieczy, wróży ona bowiem walkę, walkę o to co jest dla nas najważniejsze, najwyraźniej będziesz w tym tygodniu walczyła o swojego partnera – może nie fizycznie, a psychicznie. Samotne Bliźnięta i karta maga – możesz spotkać kogoś wyjątkowego na swojej drodze życia, kogoś kto Cię oczaruje i zachwyci, czasami mag to osoba, która świetnie manipuluje innymi. Wykorzystuje ludzką słabość i naiwność. Dobry czas na eksperymentowanie w łóżku. Słońce i szóstka denarów. Ten tydzień będzie pozytywny pod względem finansów. Możesz liczyć na pomoc Twojej przyjaciółki/przyjaciela.

Rak 22 VI – 22 VII

Wspaniały okres uczuciowy dla Raków. W tym tygodniu na nowo odrodzą się uczucia między Tobą, a Twoim partnerem. As pucharów to także ponowna fascynacja partnerem, może on sprawić Ci miłą niespodziankę, kupując kwiaty lub zapraszając do jakiegoś lokalu. To też dobry znak dla samotnych Raków, w końcu możesz spotkać upragnioną miłość. Uwaga! As pucharów nie wróży od razu pięknej i długiej miłości. Jeśli się postarasz i zadbasz o harmonię w związku, nic nie będzie w stanie zaszkodzić Waszej miłości. Wierzysz, że to co robisz przyniesie Ci dobre rezultaty. Dobry okres na kupienie nieruchomości. Przygotuj się na nieplanowane wydatki.

Lew 23 VII – 23 VIII

Pewne sytuacje potoczą się w tym tygodniu inaczej, niż oczekiwały tego zodiakalne Lwy. Piątka pucharów oraz królowa mieczy. Wróżą one trudne chwile w związkach partnerskich. Piątka pucharów symbolizuje rozstanie, odejście, łzy, smutek, nie wchodź w żadne konflikty ze swoim partnerem, bo są one niepotrzebne. W głowie zrodzi Ci się pomysł albo chęć zmiany, o czym mówi as buław. Dla samotnych, nie najlepszy okres uczuciowy ani nie najgorszy. Jesteś trochę zbyt wymagająca, czekasz, aż to mężczyzna podejdzie do Ciebie. Może trzeba przejąć tą inicjatywę i samej do niego podejść. Czasami możesz myśleć o macierzyństwie, albo o kolejnym dziecku. Ociepl swój wizerunek. Trójka denarów – czeka Cię dość pracowity okres, jeśli dobrze go wykorzystasz możesz liczyć na uznanie. Niekiedy możesz mieć dylemat finansowy, co kupić, co jest Ci bardziej potrzebne.

Panna 24 VIII – 22 IX

W Twoim związku równowaga, w najbliższych dniach Twój nastrój będzie pozytywny. Równie dobry okres dla samotnych Panien, aby znaleźć docelowego partnera musisz przestać rozpamiętywać swoją przeszłość, zamknąć pewien rozdział w swoim życiu. To nie jest najlepszy okres finansowy. Unikaj kłótni w pracy.

Waga 23 IX – 22 X

W Twoim związku może Ci czegoś brakować, być może takiego zapału, jaki był na początku. Karta szóstki mieczy oznacza ucieczkę przed tym, co bolesne, co już się przeżyło, co się wypala. Dla samotnych Wag będzie to niekorzystny okres na szukanie partnerów, przez co możecie popadać w kompleksy, mieć niską samoocenę. W tym tygodniu Twoja sytuacja finansowa jest ustabilizowana, lecz nie wydawaj pieniędzy na to, co jest Ci tak naprawdę niepotrzebne.

Skorpion 23 X – 21 XI

Możesz odczuwać brak zaufania do swojego partnera. Siódemka buław symbolizuje nadchodzący czas nieporozumień, docinków. Uwaga, to co złe w końcu kiedyś się kończy. Nie pozwól, aby do Twojego życia wtrącały się osoby trzecie. Samotne Skorpiony same boją się wejść w coś nowego, w nową relację, która może zaowocować miłością. Otwórz się na ludzi, przygarnij ich do swojego serca. Twoim finansom nic nie grozi, o czym mówi cesarz oraz as denarów. Dobry okres dla osób bezrobotnych do znalezienia dobrze płatnej pracy. Śmiało możesz zagrać w zdrapkę.

Strzelec 22 XI – 21 XII

W tym tygodniu Twój związek może być wręcz idealny, pod jednym warunkiem – nie będziesz w swojej głowie cierpiała. Cierpisz bowiem tylko tam, nie w sercu, tylko w głowie. Unikaj kłótni, zawziętych dyskusji, bo mogą się one pojawić i zepsuć dobrą atmosferę. Dobry okres dla samotnych, macie szanse na znalezienie prawdziwej miłości, ale sama nie zapuka do Waszych drzwi. Szukaj samotnych mężczyzn. Nie bądź tą drugą kobietą w życiu mężczyzny. Trójka pucharów i szóstka buław to pozytywne karty. W tym tygodniu w końcu będziesz mogła odpocząć, zrzucić z siebie stres, napięcie. Stabilizacja finansowa. Być może otrzymasz premię od szefa lub jeśli zakładasz firmę, otrzymasz dotację. Nie będziesz narzekać na atmosferę w pracy.

Koziorożec 22 XII – 19 I

Ósemka buław – jest to bardzo korzystny czas na załatwianie spraw, wyjaśnienie nieporozumień czy też przejęcie inicjatywy w związku. Dużo zależy od Ciebie. Za to dziesiątka pucharów zapowiada szczęście rodzinne, uczuciowe. Tak jak Strzelce, unikaj kłótni. Świetny okres dla samotnych Koziorożców do znalezienia stałych partnerów. W tym tygodniu staniesz przed wyborem czy chcesz dalej być samotna, czy w końcu znaleźć sobie kogoś, aczkolwiek niektóre zodiakalne Koziorożce maja problemy z wyrażaniem swoich uczuć. Może pora nauczyć się słowa „Kocham”! Dobry okres finansowy, jak i zawodowy – czyli Koziorożce w swoim żywiole. W swojej pracy cieszysz się dużym autorytetem. Dwójka pucharów i as buław – te dwie karty symbolizują bardzo dobre finanse, teraz pojawiła się dobra passa na śmiałe plany i działania. Masz dobry potencjał i wspaniałe możliwości.

Wodnik 20 I – 18 II

Dziewiątka pucharów oraz szóstka denarów – to bardzo pozytywne karty, dobrze prognozujące na ten tydzień. To zapowiedź spełnienia w życiu uczuciowym. Dziewiątka pucharów symbolizuje fizyczne przyjemności, ale również ciąże lub poród. Dla samotnych istnieją duże szanse na zakochanie się, lecz przy siódemce mieczy oznacza to nasze staranie, które się nie powiedzie. Możliwe, że ktoś z Twojego bliskiego otoczenia Tobą manipuluje. Twój umysł jest niespokojny, wciąż obawiasz się przeciwności losu. Nie jest to dobry czas na zakup drogiego sprzętu, samochodu, domu, mieszkania czy proszenie szefa o premię.

Ryby 19 II – 20 III

W tym tygodniu możesz trochę odizolować się od swojej drugiej połówki o czym mówi sam pustelnik. Piątka mieczy – być może będziesz podejrzewać swojego partnera o zdradę lub oszustwo. Tak samo niekorzystny okres dla samotnych Ryb, które bardzo chciałyby pokochać. Trójka buław to zapowiedź możliwości awansu, podwyżki. Możesz liczyć na przypływ gotówki. Karta szóstki denarów sugeruje, że ktoś może Cię poprosić o pomoc, albo Ty będziesz potrzebowała chwilowej pomocy.