Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Szkło wzmacnia siły witalne

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że przedmioty wykonane ze szkła mogą mieć znaczący wpływ na nasze samopoczucie oraz sity witalne.

Ustawione w sypialni szklane figurki o nieregularnych kształtach zapewniają w tym pomieszczeniu poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Przezroczyste szkło pomaga nam ujawniać emocje i uczucia, jakie żywimy wobec bliskich. Dlatego świetnym miejscem na szklane buteleczki czy figurki zwierząt jest komoda w naszej sypialni. Drobiazgi te wytwarzają w pomieszczeniu, w którym się znajdują, romantyczny nastrój. Wazony o fantazyjnych kształtach napełniają pokój kojącą energią, natomiast proste, szczególnie w kolorach fioletu lub granatu, pobudzają naszą namiętność. Szkło podobnie jak metal przyspiesza’ niewidzialny dla człowieka ruch korzystnej energii w pomieszczeniu. To dzięki niej nie odczuwamy tak szybko zmęczenia, wzrasta nasza, sprawność fizyczna.

Nastrój poprawiają też zawieszone w oknie kryształki i ozdobne witrażyki. Nie tylko rozpraszają ostre światło słoneczne, ale mogą, zależnie od kształtu, przynosić domownikom powodzenie. Witraż w kształcie dwóch serduszek w oknie sypialni zapewnia trwałe szczęście w miłości.