Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Strzelec – Horoskop Tygodniowy

Strzelec 23.11 - 21.12

Horoskop obowiązuje: 19.12.2016 – 25.12.2016

 

W poniedziałek Mars znajdzie się w znaku Ryb. Co to oznacza dla Ciebie? Przede wszystkim dom. Tak, Twój dom, ten, który wciąż trzeba posprzątać przed Wigilią, ale nie tylko. Jeśli wynajmujesz mieszkanie, upewnij się, że przedłużyłaś wynajem na kolejny rok. Sprawdź, czy nie zalegasz z rachunkami. Rozejrzyj się, czy coś nie zwiastuje niedługiej awarii, bo przecież ostatnie, z czym chcesz mierzyć się w Wigilię, to pęknięta rura i zalani sąsiedzi. Jeśli jesteś w trakcie prac remontowych, zakończ je jak najszybciej. Jeśli zwlekasz z wymianą lub naprawą dowolnej rzeczy – przestań zwlekać. Nie szukaj wymówek, bo pewnego dnia będzie za późno, a Ty będziesz na siebie wściekła… i słusznie.

W środę Słońce znajdzie się w znaku Koziorożca, a Twoje pieniądze… poza Twoim portfelem. Uważaj na niespodziewane wydatki i rozsądnie realizuj te planowane. Jasne, na ostatnią chwilę często się przepłaca, ale zastanów się trzy razy, zanim skorzystasz z unikalnej okazji. Choinka sprzedawana za pół ceny może okazać się nie pierwszej świeżości, a jak uczy nas „Mistrz i Małgorzata” – świeżość jest tylko jedna.

W niedzielę Wenus ustawi się w trygonie do Jowisza. Wracasz do domu – nie tylko dosłownie, jeśli spędzasz święta u kogoś innego. Wracasz do niego myślami. Łap się za to, co odłożyłaś na potem, ogarniaj poświąteczną zawieruchę i nie czekaj, aż wszystko pokryje się kurzem, a resztki jedzenia w śmietniku dostaną nóżek. Dziś pójdzie łatwiej, niż kiedy indziej.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

Polecane dla Ciebie: