Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Strzelec – Horoskop Roczny (2017)

Strzelec 23.11 - 21.12

 

 Rok 2017 przyniesie wiele zmian w Twoim życiu, szczególnie podatna będzie sfera prywatna, mogą pojawić się nowości w stylu życia oraz w relacjach. To idealny czas na remont domu oraz zadbanie o stabilne fundamenty związków. Pomyśl o ślubie oraz dzieciach, to odpowiedni moment na założenie rodziny. Wreszcie skończą się zgryźliwe komentarze rodziców dopytujących o wnuki. Pamiętaj jednak, aby nie brać wszystkiego na swoje barki. Musisz tak pokierować życiem i tak rozdzielić zadania, aby mieć również czas dla siebie. Twój partner musi być dla Ciebie wsparciem, jeśli nie możesz na niego liczyć, przemyśl czy jesteście na pewno wstanie zbudować wspólną przyszłość.

W maju planety staną w jednej linii w znaku Byka, co może zasiać spustoszenie w Twoim życiu zawodowym. Musisz włożyć dużo energii w skupienie i wytrwała pracę, bo może być Ci trudno spełnić swoje obowiązki. Może warto na ten okres zaplanować sobie urlop w ciepłych krajach. Nie będziesz musiała wtedy przejmować się tą małą niedyspozycją. Ważne żebyś nie trzymała się starych i przestarzałych idei i metod. Aby osiągnąć sukces musisz otworzyć się na nowe.

Przez większość roku Saturn będzie w Twoim znaku, co może wpłynąć na ilość pojawiających się niezapowiedzianych komplikacji czy sytuacji, które będziesz musiała rozwiązać w biegu. Może Ci on dać niezły wycisk i lekcję życie, jednak nie masz, co się martwić, ze wszystkim poradzisz sobie śpiewająco. W grudniu Saturn wejdzie w znak Koziorożca, co powoli Ci nieco odetchnąć. Skończy się szalona podróż, a zacznie długotrwały odpoczynek, który potrwa cały następny rok.

W sierpniu Jowisz w Pannie zadba o więcej dynamizmu w Twoim życiu, wszystko zacznie dziać się szybko, bez ostrzeżenia. Powinnaś być na to przygotowana. Postaraj się do tego czasu jak najdokładniej rozplanować sobie drugą połowę roku. Pomoże Ci to uniknąć przykrych niespodzianek.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

 

Polecane dla Ciebie: