Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Skorpion – Horoskop Roczny (2017)

Skorpion 24.10 - 22.11

 

2017 rok przyniesie rozwiązania wielu spraw i zadań, które ciągle odkładałaś na bok i nie miałaś czasu na ich realizację. Wróci wszystko to, o czym dawno zapomniałaś i przypomni o swoim istnieniu. To czas wielkich porządków w Twoim życiu osobistym jak również i pracy. Czeka Cię wiele zmian, do których powinnaś podejść ze spokojem.  Twoje ambicje zostaną zaspokojone, a marzenia wreszcie się spełnią, jednak nie możesz dać się wyprowadzić z równowagi, gdy przyjdą małe niedogodności, później zostaną Ci one wynagrodzone. Najwięcej trudności może pojawić się w relacjach partnerskich.

Szczególnie niebezpieczny w kontaktach towarzyskich będzie początek roku, między marcem, a kwietniem Merkury będzie w retrogradacji, co wpłynie znacząco na Twoje kontakty z otocznię. Trudno będzie o porozumienie, gdyż Merkury będzie miał silny wpływ na wszystkie znaki zodiaku. To okres, w którym będziesz najlepiej czuć się w swoim własnym towarzystwie. Poświęć się w tym czasie pracy oraz nauce. Nie kładź dużego nacisku na partnera, gdyż może to doprowadzić do wielu nieporozumień.

Mniej więcej w połowie października Jowisz wejdzie do Twojego, co otworzy przed Tobą wiele nowych drzwi. Pojawią się nowe możliwości i nowa energia na realizacje planów i marzeń. Będziesz rozchwytywana i możesz dostać wiele ciekawych propozycji, jak również ofert pracy. To dobry moment na zmianę. Masz szansę na większe zarobki i lepsze warunki. Komfort pracy powinien być dla Ciebie najważniejszy.

W grudniu Mars wejdzie w twój znak, co będzie katalizatorem do zrobienia czegoś zupełnie nowego i nieobliczalnego. Daj się ponieść fantazji i na fali emocji zrób coś, o czym od dawna marzyłaś, coś, co wydawało się nieprawdopodobne. Obecność Marsa i Jowisza w Twoim znaku podniesie Twoje moralne na wyjątkowo wysoki poziom. Do końca roku trudno będzie znaleźć sposób, aby popsuć Ci humor.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

 

Polecane dla Ciebie: