Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Siedem poziomów aury

Aura składa się z siedmiu poziomów, które dzielą się na trzy grupy: aurę zdrowia (składającą się z aury fizycznej, eterycznej i witalnej), aurę myśli (aura astralna i mentalna niższa), aurę najwyższą (mentalna wyższa i duchowa).

  1. Aura fizyczna – to wiązka białego lub niebieskawego światła, wielkości 3-3,5 mm, otaczająca całe ciało. Kiedy jesteśmy zdrowi, jest rozświetlona i ma regularne kontury. Jeśli czujemy się śle, światło aury ma nierówne natężenie. Choroba ujawnia się po raz pierwszy na tym poziomie.
  2. Aura eteryczna – jest większa od poprzedniej, ma od 2,5 do 10 cm. Objawia się w formie intensywnych kolorów: pomarańczowego, zielonego, żółtego. Gdy badana osoba nie jest zdrowa, w powiązaniu z narażonymi organami aura ta odsłania czarne dziury, które dosięgają aurę witalną i są znakiem zbliżającej się choroby. Podczas diagnozy to na niej skupiają swą uwagę specjaliści medycyny naturalnej.
  3. Aura witalna – rozciąga się poza aurą eteryczną, na 5 do 16 cm, jest niebieskawa, poprzecinana promieniującymi na zewnątrz liniami. U osoby chorej redukuje się aż do 1-2 cm, traci cały swój splendor i często na obszarach zajętych chorobą pokazuje się otwór. Aura witalna jest naszą podstawową ochroną.
  4. Aura astralna – jest największą świetlistą kotarą, mierzy 60 cm i tworzy owal. Ma kolor nieba i jest poprzecinana pomarańczowymi smugami. To strefa, w której rodzą się emocje. Jeśli nie są one pozytywne i harmonijne, oddziałują destrukcyjnie na aurę zdrowia, tworząc czarne dziury. Staje się tak, gdy np. długo tłumimy wściekłość, nie wybaczając innym. W aurze astralnej formują się wtedy niewielkie zaostrzone odłamki w kolorze czerwonym, które mogą mieć zły wpływ na czakram serca. Jeśli dajemy się pochłonąć depresji, aura wygląda jak czarna chmura albo mgła. Zwyczajny smutek i żal wyglądają jak czarne nitki, przypominające smużki dymu.
  5. Aura mentalna niższa – objawia się w formie owalnej i odzwierciedla świadomość jednostki. Ma od 4 do 20 cm i lśni przede wszystkim wokół głowy. Zabarwia się na żółto, kiedy jesteśmy spokojni, czerwone plamy pojawiają się, gdy czujemy zdenerwowanie, a czarne, kiedy przeżywamy depresję. Osoba, która żyje w harmonii, emanuje nad głową piękną pomarańczową wstęgę. Jeśli jednak pojawiają się blokady psychiczne, owalny kształt aury deformuje się, tracąc symetrię i równowagę kolorów.
  6. Aura mentalna wyższa – powłoki 6. i 7. tworzą aurę stojącą, która łączy się z poprzednimi u ich szczytu i może sięgać od kilku centymetrów do 15 metrów. Wszystko zależy od tego, jak bardzo ktoś rozwija swoje życie duchowe. Wyższa aura mentalna jest w kolorze fioletowym u dołu i niebieskim pośrodku, materializuje się w formie półksiężyca szerokości 60 cm. Aura ta ma związek ze sferą religijności i moralności.
  7. Aura duchowa – najwyższa strefa aury szóstej przylega do aury duchowej, która jest świetlista i koloru perłowego, ze złotą obwódką. Nie martw się, jeżeli dowiesz się, że Twoje ciało nie emanuje tej subtelnej świetlistej kotary. Aura duchowa jest formą czystej energii i pojawia się jedynie u osób, które doznały oświecenia, a takich ludzi jest niewielu. Mają ją zazwyczaj święci, duchowi nauczyciele, czasami też jasnowidze i lekarze.