Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Ryby – Horoskop Roczny (2017)

Ryby 22.02 - 21.03

 

Rok 2017 będzie pełen tajemnic i nieprzewidzianych zdarzeń. Może być trudno Ci dotrzymać kroku losowi, który ma dla Ciebie wiele niespodzianek. Ważne będzie dla Ciebie abyś ufała intuicji i szła za jej głosem, nawet, gdy będzie Ci się to wydawało głupie czy nieprawdopodobne. To najłatwiejszy sposób, aby uniknąć pułapek stawianych przez los i łatwo manewrować w nieprzewidzianych zdarzeniach. Dzięki temu będziesz szczęśliwa i zadowolona przez cały rok.

Mars w styczniu będzie w Twoim znaku, co pomoże Ci w łatwej komunikacji ze światem i nada energii napędzającej do pracy. Wszystko będzie Ci szło bez najmniejszych oporów i problemów. Dużo trudniejszym okresem będzie luty-kwiecień, kiedy Wenus, Jowisz oraz Merkury będą poruszać się ruchem wstecznym. Może to nieco utrudnić Twoje życie. W tym okresie spodziewaj się największej ilości nieprzewidzianych zdarzeń. Mogą one intensywnie wpłynąć na twój dobry nastrój, co odbije się na kontaktach z otoczeniem. Uważaj, bo przez wpływ Merkurego wszyscy mogą być bardzo drażliwi.

W marcu Saturn wejdzie znak Raka, co sprowadzi Twoje życie na bardziej poważne tory. Czas abyś kupiła sobie nową garsonkę i zadbała o swój wygląd. Warto skupić się na pracy i tym jak będziesz odbierana przez osoby w Twoim otoczeniu. Może to Ci pomóc we wspięciu się po szczeblach kariery. Całą swoją energię włóż w kreatywność oraz realizacje planów i marzeń. Ciężka praca pozwoli Ci osiągnąć wszystko, czego pragniesz.

Mniej więcej w połowie roku Twoje życie może obrócić się do góry nogami. Gdy w sierpniu Jowisz przesunie się do znaku Panny możesz liczyć na poprawę humoru. Odczujesz ulgę, a Twoje życie stanie się prostsze i lżejsze. Będziesz mogła skupić się na zabawie, a prace odłożyć na bok. To dobry czas na znalezienie miłości, a może nawet na jakiś letni romans. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności – wyszalej się! Teraz łatwo będzie Ci wywinąć się od wszystkich konsekwencji.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

 

Polecane dla Ciebie: