Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Rak – Horoskop Roczny (2017)

Rak 22.06 - 22.07

 

W 2017 roku pojawi się wiele ciekawych nowych propozycji, w których będziesz mogła się zrealizować. Czas abyś zmieniła coś w swoim życiu wraz z nadchodzącym rokiem. Musisz być dzielna i otwarta na to, co przyjdzie. Nie możesz bać się podejmować trudnych zadań, nawet tych na pierwszy rzut oka niewykonalnych. Możesz się mocno zdziwić, gdy odnajdziesz przyjemność w czynnościach, które wydawały Ci się wcześniej zupełnie nieprzystosowane. Może odnajdziesz się w jakimś męskim zawodzie. Pomoże to z pewnością w znalezieniu mężczyzny, w którym będziesz mogła wzbudzić podziw i zainteresowanie, a do tego będziecie mieli, o czym rozmawiać.

Na przełomie czerwca i lipca Mars znajdzie się w Twoim znaku, co doda Ci dużo energii, która przyda Ci się do rozpoczęcia czegoś nowego. To okres, który rozpocznie zmiany w Twoim życiu. Poukładaj tak prace i życie osobiste, abyś mogła znaleźć wreszcie trochę czasu dla siebie. Odłóż zobowiązania na później, to czas, który powinnaś poświęcić na przyjemności. To dobry czas na realizacje swoich pasji oraz poszukiwanie tego, co jest ważne w życiu.

Uran, gdy w marcu przesunie się w znak Baranie będzie miał duży wpływ na rozwój Twojej kariery.  Dodatkowo przyniesie ogromne możliwości podróży, co może oznaczać, ze zostaniesz wysłana na delegacje daleko od domu. Będzie to idealny sposób na poprawę humoru. W nowy miejscu poczujesz się jak ryba w wodzie, mogąc wolny czas wykorzystać na poznawanie lokalnej kultury oraz ludzi.

W 2017 roku powinnaś uważać na finanse, Neptun pozostanie nadal w swoim położeniu z roku, 2016 co będzie negatywnie wpływać na przepływ gotówki. Nie myśl o dużych inwestycjach, najlepiej na początku roku rozplanuj fundusze na cały rok. Pozwoli CI to uniknąć przykrych niespodzianek. Większe wydatki postaraj się odłożyć na przyszły rok. Szczególnie, że wpływ Plutona na Twoje życie może przysporzyć Ci kilka dodatkowych wydatków. Ważna w tym roku będzie dla Ciebie odpowiednia dieta. Jeśli nie wyeliminujesz niezdrowych produktów z jadłospisu możesz szybko podupaść na zdrowi. Ta zmiana przyniesie Ci wiele korzyści w przyszłości.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

 

Polecane dla Ciebie: