Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Prześlij artykuł

 

Jesteś autorem/autorką publikacji o tematyce astrologicznej? Chciałabyś podzielić się swoją historią lub wiedzą z zakresu ezoteryki? Napisany przez Ciebie tekst jest obszerny i poprawny językowo? Czekamy na Ciebie! Czytelnia Astro.pl pozwoli Ci dotrzeć do kilkudziesięciu tysięcy czytelników miesięcznie.

W ramach Czytelni Astro.pl publikujemy artykuły przesyłane przez naszych czytelników. Każdy artykuł opatrzymy informacją przygotowaną przez Ciebie.

Akceptujemy wyłącznie oryginalne prace, a zgłaszane artykuły nie mogą być publicznie dostępne w innych serwisach internetowych. Najlepszym autorom oferujemy stałą współpracę redaktorską!

Zastrzegamy sobie prawo do edycji i korekty redaktorskiej przesłanych publikacji.

Imię i nazwisko *

Adres email *

Tytuł publikacji *

Wybierz swój podpis
Pozostaw puste pole, aby wybrać domyślny podpis: "Czytelnik Astro.pl"
Oprócz danych autora, możesz także umieścić zwięzły opis swojej osoby, czym się zajmujesz, adres swojej strony internetowej, itp.

Załącz plik: *
Zgłaszany artykuł, akceptowane formaty: txt, doc, docx, pdf

 Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych w celu związanym z nawiązaniem wspólpracy edytorskiej. Wyrażam zgodę na publikację przesłanego przeze mnie artykułu oraz zdjęć na obszarze Rzeczpospolitej oraz poza jej granicami przez wydawnictwo „Phoenix Press Spółka z o.o.”, spółka komandytowa we Wrocławiu. Zgoda obejmuje również publikację w Internecie i pozostałych środkach masowego przekazu. Oświadczam, że jestem autorem/autorką przesłanego artykułu, oraz że przesłane materiały nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Zgoda udzielona jest na czas nieokreślony oraz do wielokrotnej publikacji. *

 Oświadczam, że nie będę publikować przesłanego artykułu na innych stronach internetowych. *

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.