Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Przesłanie tarota na 2015

Dzięki współpracy z wróżką Anastazją udostępniamy przesłanie płynące z kart Tarota – dla każdego znaku z osobna. Zapraszamy do lektury.

Baran (ur. 21 marca – 19 kwietnia)
2010 rok ożywi Twoją zmysłową i kreatywną naturę. To dobry czas dla osób, które chcą rozpalić płomienne namiętności w swoich związkach i cieszyć się zmysłowym urokiem świata. Rok ten przyniesie harmonię w związkach, dobre relacje ze współpracownikami i świetną formę.

I połowa roku – Karta Odwrócona Czwórka Mieczy zwiastuje iż, w pierwszej połowie roku powiesz „dość” lenistwu i bezruchowi. Już pod koniec stycznia nastąpi Twoje przebudzenie z głębokiego uśpienia. Rozwaga i roztropność pozwolą Ci na podjęcie właściwych i skutecznych działań. Zapragniesz odzyskać to, co zostało Ci zabrane. Nareszcie z większą pewnością i przekonaniem zaczniesz realizować swoje marzenia i wychodzić z opresji. Oby tak dalej! Pamiętaj, by nikogo nie zranić!

II połowa roku – Karta Odwrócona Dwójka Mieczy zapowiada pewne trudności w podejmowaniu decyzji. Wybory są trudne, ale trzeba się z nimi zmierzyć, by iść do przodu. Ponieważ Twoja sytuacja finansowa się poprawi, uważaj na fałszywych przyjaciół. Nie daj się omotać, niech Ci woda sodowa nie uderzy do głowy. Naucz się słuchać innych i wyciągaj wnioski. Zadbaj o swoje zdrowie, bo jest ono bezcenne. Jeśli będziesz ostrożna w interesach, masz duże szanse na rozwinięcie swojej firmy lub awans.


Byk (ur. 20 kwietnia – 20 maja)
To dobry rok na zawieranie nowych kontaktów, ciekawych znajomości, udanych kontraktów handlowych. To też dobry moment na naukę i podnoszenie swoich kwalifikacji oraz zwiedzanie świata.Jeśli bujałaś w obłokach, to w tym roku zejdziesz na ziemię i oddasz się pracy.

I połowa roku – W pierwszej połowie roku odczujesz duży przypływ energii, zwiększysz tempo życia i rzucisz się w wir pracy. Wszystko za sprawą Rycerza Mieczy. To czas na pogłębianie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Twój urok osobisty pozwoli Ci nabrać pewności siebie i da Ci siłę przebicia. To co niemożliwe stanie się możliwe. Pomyśl o zmianie pracy, zwłaszcza jeśli jej nie lubisz.

II połowa roku – Karta Umiarkowanie mówi, że druga połowa roku pozwoli Ci zwolnić tempo. Zaczniesz porządkować swoje sprawy rodzinne, odnawiać stare kontakty. Lokomotywa, którą rozpędziłaś w pierwszej połowie roku, nabierze odpowiedniej szybkości. Konsekwencja w postępowaniu oraz sukcesy w pracy i życiu osobistym nabiorą barw, nastąpi rozwój uczuć. W Twoim życiu zapanuje ciepło, serdeczność i bezpieczeństwo. Będzie Ci można tylko pozazdrościć! Oby tak dalej!


Bliźnięta (ur. 21 maja – 21 czerwca)
Rok 2010 zapewni Ci dobre samopoczucie, pomoże wzbogacić wiedzę, rozszerzyć horyzonty umysłowe i towarzyskie. W tym czasie Twoje życie nabierze barw, przed Tobą mnóstwo ciekawych spotkań, propozycji wyjazdów. Staniesz się osobą o większej przezorności i rozwadze.

I połowa roku – Twoja karta na I połowę roku to Dwójka Monet. Zwiastuje ona zachwianie dotychczasowej równowagi. Rzucisz się w wir pracy i nauki. W sprawach sercowych – duża zmienność. Od ekstatycznej radości do depresyjnych nastrojów. Ważne jest to, byś uświadomiła sobie, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, i stawiła czoło problemom, które w rzeczywistości okażą się błahe. Nie bój się i zacznij działać, pozbądź się niepewności. Z właściwym nastawieniem zawojujesz świat.

II połowa roku – Karta Dziewiątka Pucharów wprowadzi Cię w doskonały nastrój, zwłaszcza w życiu rodzinnym. Będziesz mogła sobie pozwolić na chwile lenistwa, gdyż wszystko, co wcześniej uczyniłaś, teraz zacznie procentować. Wzmocni to Twoją pewność siebie, doda sił i wiary na przyszłość. Cokolwiek robisz, pamiętaj o konsekwencji i systematyczności. Pod żadnym pozorem nie podejmuj ryzykownych kroków w sprawach finansowych, ponieważ może się to dla Ciebie źle skończyć.


Rak (ur. 22 czerwca – 22 lipca)
W tym roku temperatura Twoich uczuć będzie bliska wrzeniu. Jest nawet możliwe związanie z kimś swoich losów na stałe lub poznanie kogoś Ci przeznaczonego. Zapoczątkujesz długofalowe projekty, które zadecydują o Twojej przyszłości, zarówno osobistej jak i zawodowej.

I połowa roku – W nowy rok wejdziesz z Dwójką Kijów. Karta ta sprawi, że zaufasz sobie i staniesz się bardziej przebojowa. Twoje życie nabierze tempa i nowych barw, i to nie tylko w sferze uczuć, ale i w interesach. Wzrośnie poczucie własnej wartości. Zauważą to wszyscy z Twojego najbliższego otoczenia. Będzie to dobry czas na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, może zdecydujesz się na kurs językowy lub komputerowy. W swojej dziedzinie osiągniesz mistrzostwo.

II połowa roku – W tej połowie roku miłość rozkwitnie, a wszystko za sprawą Dwójki Pucharów. Karta ta obdarzy Cię niezwykłym wręcz magnetyzmem i sprawi, że mężczyźni nie będą w stanie Ci się oprzeć. Nastąpi eksplozja pożądania, radości i szczęścia. Sytuacja finansowa znacznie się poprawi, będziesz mogła pozwolić sobie na jakieś szaleństwo. Przypomnisz sobie, że drobiazgi też mogą cieszyć. Nastąpi nowy etap w Twoim życiu. Wyciągnij wnioski ze swoich porażek i przemień je w sukces.


Lew (ur. 23 lipca – 22 sierpnia)
W roku 2010 dobrze jest zaczynać nowe projekty i przedsięwzięcia, przymierzać się do zmian w życiu. Już wkrótce odniesiesz wiele sukcesów finansowych, zawodowych i osobistych. To, co teraz zaczniesz realizować, przyniesie korzyści, jakich się nie spodziewałaś.

I połowa roku – Sukcesy w pracy pozwolą Ci z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Zapowiada się koniec problemów w każdej sferze życia, zwłaszcza problemów finansowych. Król Monet daje Ci pozytywną energię. Niewykluczony jest awans. Twoja kariera nabierze tempa, zdobędziesz szczyty, które do tej pory były nie do zdobycia. To świetna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności i czerpać z nich korzyści. Omijać Cię będą przeciwności losu.

II połowa roku – Jak Rycerz Pucharów znużony  sukcesami zaczniesz poszukiwać nowych dróg rozwoju. Pokusy sprawdzenia się w innych dziedzinach będą silniejsze niż instynkt samozachowawczy. Taki stan ducha nie będzie jednak trwał zbyt długo. Postara się o to Twój ukochany partner i niezawodni przyjaciele. Ale to Ty sama musisz dojść do wniosku, że oderwanie od rzeczywistości i chęć przekształcenia świata, by odpowiadał Twoim wyobrażeniom, nie zawsze jest możliwe. Pod koniec w roku wydarzy się coś niezwykłego.


Panna (ur. 23 sierpnia – 22 września)
Rok ten uczyni Cię jeszcze bardziej towarzyską i otwartą na ludzi. Sprzyjać będzie rozsądnym decyzjom i zawieraniu trwałych przyjaźni. Zainspirujesz się nowymi pasjami, wiedzą i ciekawymi ludźmi. To będzie dla Ciebie ważny, przełomowy moment w życiu.I połowa roku – W tym układzie Diabeł zachęca Cię do zachowania ostrożności. Dobra passa może uśpić Twą czujność. Poszukując nowych kontaktów, możesz ulec różnym pokusom. Uważaj! Nie działaj pochopnie, bez zastanowienia. Nie wszystko, co się świeci, jest złotem. Postaraj się mierzyć siły na zamiary. Diabeł ponadto przestrzega Cię przed wchodzeniem w podejrzane układy czy środowisko. Jeśli nie możesz załatwić czegoś sama, zrezygnuj z tego.

II połowa roku – Zachowanie dotychczasowej równowagi i zmienna amplituda uczuć w Odwróconej Dwójce Monet
przyniesie Ci udawaną radość i grę pozorów. Codzienna rutyna nie będzie sprawiać Ci przyjemności. Nastąpi przeciętność i nijakość. Sfrustrowana szarymi barwami życia zaczniesz stosować uniki, nabierając niechęci do wykazywania się w podjętych działaniach. Takie postępowanie może zahamować rozwój Twojej kariery. Uda Ci się temu zaradzić. Nie graj, po prostu bądź sobą!


Waga (ur. 23 września – 22 października)
Ten rok doda Ci skrzydeł i ożywi Twoje życie towarzyskie. Będzie też sprzyjał realizacji ambitnych planów zawodowych. Niewykluczone, że nawiążesz z kimś korzystną współpracę  i rozpoczniesz jakąś nową działalność zawodową lub naukową.

I połowa roku – Uświadomisz sobie, że jeśli naprawdę chcesz, możesz zdziałać bardzo wiele. Wszystko za sprawą Pazia Kijów. Będziesz musiała ciężko pracować, aby osiągnąć sukces, ale tym bardziej go później docenisz. Jeśli posłuchasz podszeptów swojej intuicji, unikniesz nieporozumień w kręgach najbliższych Ci osób. Początek roku zmusi Cię do dokonania świadomych ważnych zmian. Przewartościowując swoje życie, dojdziesz do wniosku, że sprawy materialne nie są najważniejsze.

II połowa roku – Drugiej połowie roku patronuje As Monet. Jest to karta-brama, która zwiastuje nowe otwarcie. To początek drogi wiodącej do dobrobytu. Można rzec, od lipca świat będzie stał dla Ciebie otworem. Kontakty, które wcześniej nawiązałaś, teraz będą owocowały. Nareszcie nadejdzie dla Ciebie czas obfitych zbiorów. Zaszczyty, sława – to coś nowego dla Ciebie. Szybko jednak odnajdziesz się w odmiennej sytuacji. Odczujesz przypływ witalnej energii, kuszącej do nowych działań.


Skorpion (ur. 23 października – 21 listopada)
Rok ten uczyni z Ciebie wizjonerkę, obdarzoną niebywałą wręcz intuicją. Większość spraw, które sobie zaplanujesz, uda Ci się. Wzrosną Twoje ambicje, pewność siebie i możliwości ko-
rzystnego kształtowania swojej przyszłości zawodowej. Oby tak dalej!

I połowa roku – Będziesz poszukiwać nowych rozwiązań starych problemów, w czym niewątpliwie pomogą Ci znajomi. Rydwan to zarówno poskromienie własnych słabości, jak i rozwiązanie trudnych spraw. Może również zwiastować ważne rozmowy lub nieoczekiwane wyjazdy w sprawach zawodowych. Twoja przyszła kariera będzie wymagała od Ciebie szybkich i wiążących decyzji. To czas pracy i wytężonego wysiłku, który już wkrótce bardzo Ci się opłaci. Nie spoczywaj na laurach!

II połowa roku – Druga połowa roku przyniesie Ci przypływ energii i brak zahamowań w działaniach, zwłaszcza po urlopie. Tempo życia wzrośnie, rzucisz się w wir pracy i licznych obowiązków. Rycerz Mieczy obdarzy Cię urokiem osobistym, a co za tym idzie, doda pewności siebie, spotęguje siłę przebicia. Możesz rozpocząć jakieś intratne przedsięwzięcie, Twoja sytuacja materialna ulegnie zmianie na lepsze. Wykorzystaj to! Dla wolnych Skorpionów to dobry czas na nowy, ekscytujący związek.


Strzelec (ur. 22 listopada – 21 grudnia)
W tym roku czeka Cię mnóstwo wydarzeń, które sprawią, że będziesz z siebie naprawdę dumna. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości, osiągniesz niejeden sukces, w wielu przypadkach
zachowasz się tak, jak nigdy byś się nie spodziewała. Będzie ciekawie i gorąco!

I połowa roku – Pierwsza połowa roku zaowocuje dużym przypływem energii i brakiem zahamowań w działaniach. Twoje życie nabierze barw. Rycerz Mieczy obdarzy Cię pewnością siebie i wiarą we własne możliwości. Nic dziwnego, że będziesz miała teraz ogromną siłę przebicia. Nie podejmuj jednak brawurowych kroków, mierz siły na zamiary. Rozpoczniesz wiele intratnych przedsięwzięć i Twoja sytuacja finansowa się poprawi. To dobry czas na nowe uczucia.

II połowa roku – Za sprawą karty Kochankowie postawisz teraz na miłość. Wszystko inne zejdzie na drugi plan. Samotne Strzelce nie będą narzekać na brak powodzenia w sprawach sercowych. Ktoś odmieni Twoje życie na lepsze, sprawi że poczujesz się niezwykle atrakcyjna i pożądana. Jeśli jesteś w trwałym związku, możesz być pewna, że Wasze uczucie nabierze rumieńców. Więcej czasu będziecie teraz spędzać w sypialni, w której zrobi się naprawdę gorąco! Nie oddawaj się marzeniom, tylko odważnie planuj!


Koziorożec (ur. 22 grudnia – 19 stycznia)
Ten rok przyciągnie do Ciebie ludzi gotowych do współpracy. Postawi na Twojej drodze życiowej rozmaitych dobroczyńców, sponsorów i… niebywałe okazje finansowe. Ale może to być także czas rozstań, pożegnań albo wyraźnie utrudnionej więzi uczuciowej.

I połowa roku – Początek roku minie Ci pod znakiem hucznych imprez i wesołych spotkań towarzyskich. Będziesz mieć duże powodzenie u płci przeciwnej, co może być kłopotliwe dla Koziorożców będących w stałych związkach. Seks z obecnym partnerem przyniesie sporo niespodzianek, które okażą się cudownym lekarstwem na rutynę codzienności. Dziesiątka Pucharów zwiastuje pełną realizację w sprawach zawodowych, awans czy zmianę pracy na lepszą.

II połowa roku – W drugiej połowie roku Twoja kariera  nabierać będzie rozpędu. Nastąpi rozkwit sił witalnych i duchowych. Intuicja pozwoli Ci na rozwój twórczej wyobraźni. Niewykluczone, że zainteresujesz się działalnością charytatywną. Priorytetem Koziorożca w tym czasie będzie rodzina. Może pojawić się potrzeba powrotu w rodzinne strony i związana z tym konieczność zmiany pracy. Dziesiątka Monet dla niektórych Koziorożców zwiastować będzie narodziny dziecka, jedność i harmonię rodzinną.


Wodnik (ur. 20 stycznia – 18 lutego)
Rok ten będzie czasem ciekawych kontaktów z wpływowymi ludźmi. Okażą się one korzystne dla Twoich spraw zawodowych, a może także osobistych. Zajmiesz się umacnianiem swojej sytuacji finansowej. Podołasz wszystkim wyzwaniom!

I połowa roku – Ten okres minie Ci pod znakiem radości dzielonej z przyjaciółmi, rodziną i z ukochaną osobą. Trójka Kijów zapowiada korzystny kompromis w sprawach zawodowych lub rodzinnych. W Twoim życiu nastąpi chwila wyciszenia i wewnętrznego spokoju. Autorytet, który zyskasz, będzie się umacniał. Ze spokojem zaczniesz pokonywać przeszkody, pozyskując przy tym wpływowych przyjaciół. Niektórzy będą chcieli Cię wykorzystać, lecz nie daj się zwieść pięknym słowom.

II połowa roku – Karta Król Mieczy jest znaczeniowo najbliższa Cesarzowi i Sprawiedliwości. Mówi o Twojej empatii, wyczuciu i sytuacji i chęci niesienia pomocy innym. Zwiastuje Ci spektakularny sukces, którego efektem może być awans. Pragnęłaś tego od dawna, teraz przyjdzie czas spełniania marzeń. Okupisz to ciężką pracą i mnóstwem wyrzeczeń, ale okaże się, że było warto. Król Mieczy daje Ci pozytywną energię, dzięki której Twoja kariera nabierze tempa. Zdobędziesz szczyty. Pozostań jednak sobą. Nie zmieniaj się!


Ryby (ur. 19 lutego – 20 marca)
Uaktywnisz swoje talenty i kreatywność, wzmocnisz poczucie wewnętrznej wartości. Staniesz się osobą bardziej przebojową, zdecydowaną i pewną siebie. W tym roku trzeba bronić swoich przekonań   i wiedzieć, po jakiej stronie się ustawić. Czasami będą to trudne wybory.

I połowa roku – Nadchodzi nadzwyczajny okres pełen niespodzianek i podróży, ale też kłopotów w kontaktach z najbliższymi. Musisz być przede wszystkim wstrzemięźliwa i panować nad emocjami. Pojednanie i pogodzenie jest w zasięgu Twoich możliwości. Karta Umiarkowanie mówi, że powinnaś zaufać przyjaciołom. Obecność kogoś życzliwego może dużo wnieść do Twojego życia. Fałszywi przyjaciele w końcu odkryją swoje karty i przekonasz się, kto rzeczywiście wróg, a kto przyjaciel.

II połowa roku – Wszystko wskazuje na to, że Koło Fortuny w drugiej połowie roku zacznie nabierać rozpędu. Osiągniesz większość zamierzonych celów i pod koniec roku będziesz cieszyła się z efektów własnej pracy. Żaden Twój trud nie okaże się daremny. Za sukcesami zawodowymi przyjdą i osobiste. Nieuniknione konflikty i nieporozumienia zakończą się nadzwyczaj pomyślnie. Staniesz się osobą kreatywną i aktywną. Większą wagę zaczniesz też przywiązywać do zdrowia i swojej kondycji.