Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Panna – Horoskop Roczny (2017)

Panna 24.08 - 24.09

 

W 2017 wreszcie będziesz mogła żyć życiem, o jakim od dawna marzyłaś. To rok, w którym Twoje długoterminowe plany wreszcie zaczną dochodzić do końca.  Twoje starania i ciężka praca opłacą się i będziesz mogła korzystać z wszystkich udogodnień, jakie przyniesie Ci los. Przed Tobą czas sławy, staniesz w blasku reflektorów, a Twoja kariera będzie miała szansę rozkwitnąć.

W lutym zaćmienie księżyca, będzie pewnym zakończeniem spraw z roku 2016, wszystko, co rozpoczęłaś powinno znaleźć wtedy swoje ujście. Wszystkie nagromadzone emocje odejdą w niepamięć. Zadania będzie łatwo zakończyć. A w kontaktach towarzyskich będziesz mogła liczyć na świeży start.

Na przełomie marca i kwietnia możesz odczuć dość nieprzyjemne skutki ruchu wstecznego trzech planet Merkurego, Marsa oraz Wenus. Może to negatywnie wpłynąć na wszystkie płaszczyzny Twojego życie. Szczególnie mocno dotknie to sfery osobistej i kontaktów towarzyskich. Dość trudno może być Ci dogadać się z otoczeniem, a szczególnie z partnerem. Możecie mieć w tym czasie zupełnie inne priorytety. Ale jeśli ten czas przetrwacie, później będzie już tylko z górki. Najlepszy Twój czas będzie około listopada.

Mars wejdzie do Twojego znaku pod koniec lipca i zostanie tam aż do początku września, co nada przyspieszenia dla wszystkich bieżących spraw. Odnajdziesz potrzebną energię, która popchnie Cię do działania. Trochę kłopotów może przynieść Merkury, który na początku września ponowi swój wsteczny ruch. Nada to chaosu do Twojego życia, szczególnie mocno wpływając na kontakty towarzyskie. Czas ten najlepiej nadawać się będzie na skupienie się nad sobą. Pomyśl o wyjeździe do ośrodka Spa i serii zabiegów odmładzających. Pozwól sobie poczuć się jak bogini.

W drugiej połowie roku Jowisz wejdzie w znak Panny, co pomoże w ułagodzeniu sytuacji w związku. Rozpocznie się dla Ciebie rodzinny okres, w którym powinnaś większą uwagę poświęcić bliskim Ci osobą. To, co was łączy i w jaki sposób się rozwija. Może czas pomyśleć o wspólnym zamieszkaniu z partnerem, ślubie, a może nawet o dziecku.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

 

Polecane dla Ciebie: