Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Oczy, zwierciadło duszy

okoSpójrz ukochanemu prosto w oczy, jeśli chcesz poznać jego charakter i Waszą wspólną przyszłość.

 

 

Małe oczy zwykle zdradzają u człowieka takie cechy, jak pamiętliwość, zmienność i wyrachowanie. Osoba ta nigdy nie zapomina wyrządzonej jej krzywdy. Jeśli chcesz związać się z mężczyzną o małych oczach, musisz być przede wszystkim przygotowana na wiele kompromisów we wspólnym życiu. Twój partner potrafi się doskonale dostosować do różnych sytuacji, pod warunkiem że może liczyć na szacunek i zaufanie bliskich mu osób. Cechuje go duży spryt, dlatego potrafi sobie radzić w życiu. Jego rodzina z pewnością będzie opływać w dostatek.

 

 

Duże oczy są znakiem życzliwości i wielkoduszności. Ich posiadacz jest spontaniczny i żywiołowy w okazywaniu swoich uczuć. Wyraża się w sposób jasny i nieskomplikowany. Szybko myśli i działa. Jest doskonałym partnerem w dyskusji, ponieważ potrafi zrozumieć problemy innych ludzi. Mocno angażuje się w związki uczuciowe. Będzie więc bardzo wiernym i oddanym partnerem. Musisz jednak stale okazywać mu swoje zainteresowanie. Nie możesz też dawać mu poznać, że nie sprawdza się jako kochanek. Jest bowiem czuły na tym punkcie.

 

rys_oczy-skosne

Skośny kształt oczu znamionuje ludzi, którzy potrafią skoncentrować się na jednej rzeczy czy sprawie. To znak wewnętrznego spokoju i siły woli. Taki człowiek uparcie dąży do wyznaczonego celu. Jest konsekwentny w tym, co robi. Niektórzy mawiają, że ludzie o wąskich oczach „postrzegają mniej, ale myślą i odczuwają bardziej intensywnie”. Skośnookiego mężczyznę trudno Ci będzie wytrącić z równowagi. Wytrzyma wiele, ale może odpłacić pięknym za nadobne, bo czasem bywa złośliwy.

 

rys_oczy-blisko-osadzone

Taki sposób osadzenia oczu wskazuje na mężczyznę namiętnego i wyrafinowanego w miłości. Przywiązuje on wielką wagę do erotycznej strony życia. Dlatego jeśli szukasz wspaniałego kochanka, będzie on najlepszym kandydatem. Oczywiście, tego rodzaju sprawy nie przesłaniają mu całego świata. Mimo wszystko cechuje go racjonalne podejście do życia. Powodzenie zapewniają mu dobrze wybrany zawód i liczne zainteresowania. Nie może się nudzić. Jest osobą o jasno sprecyzowanych celach i wie, jak je realizować. Dobrze, jeśli potrafiłabyś go w tym wspierać.

 

rys_oczy-szeroko-rozstawione

Są świadectwem człowieka o zmyśle do interesów, który przy odpowiednim zaangażowaniu i wysiłku odniesie życiowy sukces. Należy do typowych „przewodników stada”. Zawsze musi znajdować się w centrum uwagi. Jeśli chcesz zaskarbić sobie jego względy, jak najczęściej go chwal oraz utwierdzaj w przekonaniu, jakim jest doskonałym mężczyzną. Uwielbia bowiem, gdy prawi mu się komplementy. Nie obawiaj się przy tym, że przewróci mu się od tego w głowie. To człowiek, który naprawdę zna swą wartość.

 

 

Oczy szare – jeśli Twój partner ma takie oczy, jest człowiekiem o łagodnym charakterze. Bywa ostrożny w podejmowaniu decyzji. Cechuje go opanowanie i swego rodzaju flegmatyzm. To dobry materiał na męża, ale czasem trzeba nim pokierować.

Oczy zielone – to oznaka wojowniczego charakteru. Mężczyzna taki jest uparty, trudno go do czegoś zmusić. Nie cofa się z raz obranej drogi. Jest skłonny do ryzyka. Choć bywa trudny we współżyciu, przy jego boku nie będziesz narzekać na brak wrażeń.

Niebieskie oczy – znamionują człowieka ufnego i subtelnego, o przyjaznej naturze, który bywa sentymentalny i niekiedy ulega wpływom innych ludzi. Taki mężczyzna jest doskonałym kochankiem, który, gdyby tylko mógł, uchyliłby Ci nieba.

Piwne oczy – facet o piwnych oczach ma poczucie humoru i jest towarzyski. Jest powszechnie lubiany, choć pragnie dominować nad otoczeniem. Można na nim polegać. Sprawdzi się w roli ojca i męża, jeśli zapewnisz mu nieco swobody w związku.

Oczy czarne – świadczą o gorącym temperamencie. To mężczyzna spontaniczny i impulsywny, który najpierw działa, a potem myśli. Cechują go rozrzutność i zamiłowanie do zabawy. Jeśli jesteś domatorką, trudno będzie Ci znaleźć z nim wspólny język.