Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Numerologiczne drogowskazy losu

Czujesz się bezradna? Nie umiesz rozwiązać życiowych problemów? Zaufaj tajemnej magii liczb. One wskażą Ci, jak wyjść z kłopotów!

Wszyscy borykamy się z jakimiś problemami. Czasami wystarczy rozmowa z bliską osobą lub chwila samotności, aby znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Bywa jednak tak, że czujesz się bezradna wobec przytłaczających Cię kłopotów. Oto wróżba numerologiczna, która może stać się swoistym drogowskazem na zawiłych ścieżkach losu w nadchodzącym roku. Bez zastanowienia wypisz na kartce trzy cyfry. Jeżeli zdarzy Ci się zapisać liczbę dwucyfrową, zredukuj ją do jednej, np. 36=3+6=9. Cyfra na pozycji pierwszej określi Twój aktualny problem, na drugim miejscu znajdzie się taka, która wskaże, co jest przyczyną Twoich trudności. Ostatnia sugeruje, jakie należy podjąć działania, aby pozbyć się kłopotu.

Na pozycji pierwszej: Za bardzo ufasz innym i postępujesz w życiu zbyt impulsywnie. Nie zauważasz, że ktoś Tobą może manipulować. Podjęłaś się zobowiązań, które tylko przysporzyły Ci nieprzyjaciół. Na pozycji drugiej: Zostałaś obdarzona ogromną ambicją, która może być pomocna w zrobieniu błyskotliwej kariery. Ty jednak przestraszyłaś się przyszłości, co odebrało Ci poczucie własnej wartości i wolę walki. Na pozycji trzeciej: Obecna sytuacja zaistniała po to, abyś na nowo zrozumiała siebie. Pozbądź się kompleksów i uwierz w swoje możliwości, a szybko zrealizujesz ambitne cele.

Na pozycji pierwszej: Pragniesz, aby Twoje życie było pełne przygód. Wciąż gonisz za czymś nowym. Trwały związek zastępujesz przelotnymi romansami i ciągle czujesz się samotna. Na pozycji drugiej: Ponieważ boisz się odrzucenia, jesteś nieszczera w kontaktach z ludźmi. Pragniesz akceptacji otoczenia, dlatego wciąż ukrywasz swoje prawdziwe „ja”. Stąd biorą się frustracje. Na pozycji trzeciej: Niemówienie o swych pragnieniach to nie jest dobra taktyka. Zaufaj ludziom i otwórz się przed nimi. Przede wszystkim zaś nie odrzucaj prawdziwej miłości. Ona czeka na Ciebie!

Na pozycji pierwszej: Wykorzystujesz innych do swych celów. Składasz obietnice, których nigdy nie dotrzymujesz. Uważaj, bo już wkrótce możesz stracić sympatię bliskich Ci ludzi. Na pozycji drugiej: Zapędziłaś się w kozi róg. Wmówiłaś sobie, że świat jest dla Ciebie zagrożeniem. Widzisz przyszłość w czarnych barwach, nieustannie się martwisz i nikomu nie ufasz. Na pozycji trzeciej: Pamiętaj, że optymistom żyje się łatwiej. Swym pozytywnym nastawieniem do świata zarażają innych, dzięki czemu nie narzekają na brak przyjaciół. Zmień się!

Na pozycji pierwszej: Nie przyznajesz się do błędów. Gdy coś nie idzie po Twojej myśli, zamykasz się w sobie i nie pozwalasz, aby ktoś Ci pomógł. Gnębi Cię to, że nie realizujesz swoich marzeń. Na pozycji drugiej: Jakaś długo skrywana tajemnica wyszła na jaw i straciłaś nadzieję na realizację życiowych marzeń. Wiesz, że powinnaś zacząć wszystko od nowa, ale nie masz na to siły ani ochoty. Na pozycji trzeciej: Nie martw się, że nie masz szczęścia. Po prostu przeżywasz teraz gorszy okres. Wykaż się tylko cierpliwością, a prze de wszystkim zacznij słuchać rad oddanych Ci przyjaciół.

Na pozycji pierwszej: Czasami nie potrafisz zapanować nad emocjami i prowokujesz kłopotliwe sytuacje. Myślisz, że ludzie wszystko Ci wybaczą, ale mylisz się. Potem czujesz się zraniona. Na pozycji drugiej: Twoje kłopoty wynikają z braku przewidywania. „Rozmieniasz się na drobne”, zamiast skupić się na jednym celu. Nie ufasz swojej intuicji i ciągle tłumisz głos serca. Na pozycji trzeciej: Jeżeli przyjmiesz pewną propozycję, problemy znikną tak szybko, jak się pojawiły. Odnajdziesz bratnią duszę. Jeśli jej zaufasz, wszystko zacznie się jawić w radosnych barwach.

Na pozycji pierwszej: Przytłoczył Cię nadmiar obowiązków. Marzysz o wprowadzeniu radykalnych zmian w swoim życiu, ale boisz się, że one ściągną tylko na Ciebie liczne kłopoty. Na pozycji drugiej: Wpędziłaś się w tarapaty finansowe, niewłaściwie gospodarując budżetem domowym. Niemożność rozwiązania nabrzmiałych konfliktów skłania Cię do ciągłych ucieczek od rzeczywistości w krainę marzeń. Na pozycji trzeciej: Twoje pozytywne myślenie może sprawić, że ukochany znowu stanie Ci się bliski. Nie powinnaś wątpić w jego szczere intencje.

Na pozycji pierwszej: Przyzwyczaiłaś się do ludzi, z którymi spoty- kasz się na co dzień. Nie potrafisz sobie wyobrazić życia bez nich. Nic więc dziwnego, że cierpisz, kiedy zawodzą Twoje zaufanie. Na pozycji drugiej: Niezwykle ważne dla Ciebie jest poszanowanie tradycji. Wszelkie odstępstwa od niej są niedopuszczalne. Boisz się zmian i nowości – stąd biorą się Twoje kłopoty. Na pozycji trzeciej: Powinnaś odważyć się na zmianę pracy lub zainteresować się możliwościami dodatkowego zarobku. Bardzo po mocne w tym okaże się też odnowienie starych znajomości.

Na pozycji pierwszej: Poważne straty finansowe, które ostatnio Cię spotkały, sprawiły, że zaczęłaś się obawiać swojej przyszłości. Nie chcesz sama podejmować trudnych decyzji. Na pozycji drugiej: Człowiek uczy się na własnych błędach, ale Ty chyba za bardzo wzięłaś sobie te słowa do serca. Teraz chcąc uniknąć kolejnych pomyłek, stałaś się przesadnie ostrożna. Na pozycji trzeciej: Przy najbliższej okazji podejmij ryzyko. Zobaczysz, że uda Ci się osiągnąć to, co sobie zaplanowałaś. Przed się wzięcie zakończone sukcesem napełni Cię wiarą i optymizmem.

Na pozycji pierwszej: Praca zawodowa nastręcza Ci wiele trudności. Podobnie jest w życiu prywatnym. Nie możesz dojść do porozumienia z partnerem i obwiniasz innych za swoje porażki. Na pozycji drugiej: Czujesz się przez wszystkich wykorzystywana. To rodzi w Tobie bunt i złość, które znacznie utrudniają Ci kontakty z ludźmi. Dlatego wciąż jesteś spychana na drugi plan. Na pozycji trzeciej: Powinnaś wziąć kilka dni urlopu, wyciszyć się i nabrać dystansu do rzeczywistości. Wsłuchaj się w siebie, a pomysły na rozwiązanie dręczących Cię problemów same się pojawią.