Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Miłosny urok

milosny-urokNajbardziej znanymi przykładami czarów miłosnych są napoje i zaklęcia miłosne. Można je stosować w celu przyciągnięcia do siebie odpowiedniego kochanka, sprawienia na płci przeciwnej wrażenia, że jest się bardziej pociągającą, oraz stworzenia tajemnej atmosfery, w której miłość może w pełni rozkwitać. Pamiętaj jednak, że magiczne sztuczki mogą sprawić, że mężczyzna zwróci uwagę na kobietę, lecz nie mogą nikogo zmusić do miłości!

Za pomocą czarów nie można utrzymać dwojga ludzi razem, jeśli nie są oni sobie przeznaczeni. Najlepszym momentem do uprawiania zaklęć miłosnych jest piątkowa noc, między nowiem a pełnią, czyli wtedy, gdy księżyca przybywa. Natomiast czar miłosny, który ma zakończyć romans, powinno się rzucać w okresie ubywającego księżyca. Aby uzyskać najlepszy efekt, lepiej jest samemu uprawiać miłosne czary niż powierzyć to obcej osobie.

Czary z płatków róż
Czarodziejski woreczek Wenus przyciąga miłość. Aby go przygotować, potrzebne Ci będą:
❤ różowoczerwona świeca
❤ suszone skórki z jabłek
❤ płatki róży
❤ pióra białego gołębia
❤ olejek z kwiatów jabłoni
❤ czerwony woreczek.
W piątkową noc, przy świetle różowoczerwonej świecy, włóż garść suszonych skórek z jabłek, kilka płatków róży i dwa pióra białego gołębia do czerwonego woreczka zawiązywanego sznurkiem. Następnie spryskaj go obficie olejkiem z kwiatów jabłoni i pobłogosław w imię bogini miłości – Wenus. Woreczek dobrze zamknij i zawsze noś przy sobie. Ważne jest, abyś często myślała o wyśnionym mężczyźnie i wypowiadała jego imię. Poza tym powinnaś mocno wierzyć w czar. W celu zachowania czarodziejskiej siły woreczka oraz ochrony przed negatywnymi wpływami i wibracjami osłabiającymi jego działanie, powinnaś raz w tygodniu, zawsze w piątek, spryskać woreczek olejkiem z kwiatów jabłoni.