Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Koziorożec – Horoskop Roczny (2017)

Koziorożec 22.12 - 21.01

 

Rok 2017 pomoże Ci wreszcie zabłysnąć na scenie. To czas, w którym wreszcie zostaniesz doceniona i zostaną odkryte i uwidocznione Twoje talenty. Nie bój się próbować nowych rzeczy. Jeśli jeszcze nie wiesz, w czym jesteś dobra, ten rok pomoże Ci odnaleźć swoją dziedzinę. Pozwól sobie popróbować wszystkiego, co Cię zainteresuję. Nie ograniczaj się, otwórz się na wszystko, co podaruje Ci los. Nie odrzucaj czegoś bez spróbowania, nawet, jeśli wydaje Ci się mało interesujące. Być może właśnie to poczucie nie daje Ci zaznać w życiu szczęścia i odnaleźć siebie.

Początek roku będzie dla Ciebie dobrym okresem na romans. Poczujesz motylki w brzuchu dzięki wpływowi planet w znaku Byka. Jeśli jesteś w związku dobrze się zastanów czy chcesz kontynuować go w takiej formie, jaki był dotychczas. Łatwo będzie Ci o skok w bok, gorsze mogą być późniejsze konsekwencję. Może warto rozstać się pokojowo i dać sobie szansę poszaleć i popróbować przyjemności z różnymi mężczyznami.

Największe zmiany w Twoim życiu przypadną na grudzień. Gdy twoja planeta Saturn wejdzie do twojego znaku. Tworząc z plutonem koniunkcję dodadzą Ci energii do stworzenia czegoś nowego. To idealny czas na porządki i ustabilizowanie wszystkich spraw. Pod koniec roku możesz pomyśleć o kupnie mieszkania i stałym związku. Skończy się czas zabaw i szaleństwa i zacznie tak zwane dorosłe życie.

W październiku Jowisz wejdzie w Twój dom kariery, co pomoże Ci w rozwoju osobistym i pozwoli piąć się w pracy po szczebelkach kariery. Jeśli włożysz trochę wysiłku w samokształcenie, z pewnością zostanie to zauważone i docenione przez szefa. Postaraj się trochę, a być może uda Ci się wywalczyć upragniony awans albo podwyżkę. To również dobry okres na poświęcenie większej uwagi swoim pasją, dzięki którym możesz zaistnieć w towarzystwie. Być może jesteś w stanie dobrze zarabiać na zupełnie innej płaszczyźnie niż dotychczas Spróbuj połączyć to, co lubisz z zarabianiem pieniędzy, wynik może Cię zaskoczyć.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

 

Polecane dla Ciebie: