Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Jaki masz charakter?

Może bardzo wiele powiedzieć o Twoim charakterze. To nie przypadek, że los wskazał właśnie tę, a nie inną roślinę. Poniżej odnajdź kwiat, który odzwierciedla Twe cechy charakteru, i przeczytaj dołączony do niego opis.

RÓŻA – Pozujesz na silną, zdecydowaną i pewną siebie. Tak naprawdę jednak łatwo Cię zranić. Bierzesz sobie do serca krytyczne słowa. Najmniejsza porażka Cię załamuje.

ASTER – Jesteś prostolinijna i zwykle mówisz to, co myślisz. Nie znosisz fałszu i zakłamania. Masz głowę pełną różnorodnych pomysłów i nawet w obliczu trudności zawsze znajdziesz jakieś wyjście.

GOŹDZIK – Mocno doskwiera Ci samotność, a współżycie z innymi nie zawsze układa się tak, jakbyś sobie tego życzyła. Masz skłonności do traktowania innych z góry. Poza tym potrafisz być krytyczna.

STOKROTKA – Jesteś lubiana od pierwszego wejrzenia. Życzliwa, uśmiechnięta, zawsze chętna do pomocy. Nie próbujesz z nikim konkurować. Nie wiesz, co to zawiść i cieszysz się z sukcesów innych.

TULIPAN – Jest w Tobie wiele ciepła. Potrafisz bronić swego zdania tak, żeby nikogo nie urazić. Unikasz konfliktów.

KONWALIA – Jesteś indywidualistką, podążającą swoimi drogami. Wyróżniasz się z tłumu. Gdy ktoś chce sobie Ciebie podporządkować, buntujesz się.

MAK – Jesteś krytyczna w stosunku do samej siebie i nieśmiała. Oceniasz siebie surowo, ale otoczenie dostrzega Twoje liczne zalety.

NAGIETEK – Należysz do osób, które dobrze czują się w grupie. Masz problemy z podejmowaniem decyzji i wypowiadaniem własnego zdania. Wolisz się ukryć za czyimiś plecami. Nie jesteś buntowniczką.

LILIA – Mocno stoisz na ziemi, więc koncentrujesz się na tym, żeby rodzinie i sobie zapewnić stabilny byt. Jesteś realistką i nie oczekujesz zbyt wiele od życia. Bliscy wiedzą, że mogą na Tobie polegać.

OSET – Zachowujesz się jak wieczna mała dziewczynka, którą przeraża życie i przerastają codzienne problemy. Wciąż zdumiewają Cię rzeczy przez innych uznawane za oczywiste. Należysz do osób łatwowiernych, dlatego spotykają Cię rozczarowania.

GERBERA – Uchodzisz za wzór opanowania. W każdej sytuacji zachowujesz zimną krew. Bardzo trudno jest wytrącić Cię z równowagi. Doskonale kontrolujesz emocje, dlatego chyba ludzie niesłusznie zarzucają Ci, że jesteś chłodna i wyrachowana.

MALWA – Lubisz błyszczeć i jesteś trochę zapatrzona w siebie. Starasz się postępować w taki sposób, by wszyscy widzieli i doceniali Twoje osiągnięcia. Pochwały motywują Cię do działania, natomiast każde krytyczne słowo na długo wytrąca z równowagi.

FIOŁEK – Często poświęcasz się dla innych. Świadomość, że komuś dzieje się krzywda i nie możesz pomóc, doprowadza Cię do rozpaczy. Mimo że sprawiasz wrażenie osoby delikatnej, jesteś w stanie oprzeć się przeciwnościom.