Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Idealne miejsce wypoczynku dla Twojego zodiaku

Każdy znak zodiaku ma swój sposób na letni wypoczynek, to miejsca gdzie czuje się najlepiej, gdzie może wyzwolić swoje pasje lub po prostu zrelaksować się i odpocząć.

BYK – rozpierająca Cię energia znajdzie ujście tylko na długich wędrówkach po kraju lub górskich wspinaczkach. Uwielbiasz kontakt z dziewiczą przyrodą. Najchętniej spędzasz wakacje na zapadłej, głuchej wsi lub nad jeziorem, jak najdalej od zgiełku miasta.

BLIŹNIĘTA – na urlopie chcesz uwolnić się od obowiązków i o nic się nie martwić. Wyjeżdżasz więc gdziekolwiek, byle… z biurem podróży.

RAK – dobrze czujesz się wszędzie, gdzie Twoi bliscy, więc jedziesz do babci w Bieszczady albo kupujesz tam dom i ruszasz w ostępy z całą rodziną.

LEW – lubisz odpoczywać nad morzem, w modnym w danym sezonie kurorcie. Do szczęścia potrzebujesz również dobrych restauracji i dyskotek.

PANNA – bardzo wysoko sobie cenisz kontakt z naturą, dlatego chętnie spędzasz wakacje w lesie, w domku kempingowym lub pod namiotem.

WAGA – Fascynacja sztuką i pęd do poszerzania wiedzy w tej dziedzinie każą Ci podziwiać architekturę coraz to innego miasta i zwiedzać muzea.

SKORPION – dobrze się czujesz nad wodą, pod warunkiem że możesz mieszkać tam w miarę wygodnie. Nie dla Ciebie spanie pod namiotem.

SKORPION – masz naturę odkrywcy, więc ruszasz w rejony jeszcze niezbadane przez innych, byle dalej od deptaków zatłoczonych przez turystów.

KOZIOROŻEC – czujesz się dobrze wszędzie, jeżeli to właśnie Ty zaplanowałaś wypoczynek, łącznie nawet ze zorganizowaniem czasu wolnego.

WODNIK – na wakacjach nie chcesz nic robić – dosłownie, więc przez cały dzień leżysz na plaży w promieniach słońca. A przez resztę czasu… śpisz.
Wodniki z pierwszej dekady nie mogą jednak usiedzieć w jednym miejscu próbując zwiedzić nawet dach ośrodka wczasowego do którego przybyli, jeszcze przed kolacją.

RYBY – pociąga Cię urok gór, ale nie lubisz wysiłku fizycznego. Patrzeć z zachwytem można też na jezioro czy morze, więc właśnie tam jedziesz.