Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Gwiezdny układ kart

Do tego pasjansa potrzebne będą ci dwie talie kart. Z obu wyjmij Jokery, Króle i Asy. Króla Kier wyłóż na stół. Wszystkie pozostałe Króle odłóż na bok. Wokół Króla Kier rozmieść Asy. Celem gry jest ułożenie i sekwensów, które będą odchodziły od wszystkich ramion układu. Jeśli w talonie, czyli talii kart nie wyłożonych, pojawi się na przykład Dwójka Trefl, połóż ją na Asa Trefl, a gdy z talonu wyciągniesz Trójkę Trefl, umieść ją na wyłożonej przed chwilą Dwójce Trefl.

Tak samo wykładaj karty w innych kolorach. Jeśli z talonu wyciągniesz taką kartę, której nie będziesz mogła położyć na żadne z ośmiu ramion, gdyż nie będzie pasowała do żadnego sekwensu, wydłuż każde z ośmiu ramion o jedną kartę wyciągniętą z talonu. W takim wypadku wyciągasz osiem kart z góry talii i kładziesz jedną na każde ramię. Wówczas zaczynasz układać sekwensy ponownie. Jeśli powtórnie na końcach ramion nie będzie żadnej takiej karty, na której możesz położyć kolejną kartę z talonu, wydłużasz ramiona po raz drugi. Teraz pojawią się dodatkowe możliwości. Jeżeli ostatni krąg zawiera takie dwie karty, z których można utworzyć krótki, dwukartowy sekwens, na przykład Piątka Pik oraz Szóstka Pik, to niższą z nich można położyć na wyższej, a na miejsce zwolnione w kręgu należy położyć wyciągniętą pierwszą kartę z talii. Dwukartowy, krótki sekwens wykorzystywać można wtedy, gdy na jednym ramieniu pojawi się karta, na której mogłabyś go położyć. Z Szóstką i Piątką Pik stanowią bowiem sekwens. Pasjans jest ułożony wtedy, kiedy na końcu każdego ramienia znajduje się Dama, najwyższa karta w talii.

Przed układaniem kart wypowiedz w myśli jakieś życzenie, na przykład: „Chcę mieć dwoje dzieci” lub „Chcę wybudować dom”. Jeśli uda ci się ułożyć pasjans, oznacza to, że twoje życzenie się spełni.