Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Byk – Horoskop Roczny (2017)

Byk 22.04 - 21.05

 

Rok 2017 naładuje Cię pozytywną energią, którą powinnaś wykorzystać do działania i przekuć ja na namacalne wyniki. Nawet, jeśli będziesz zadowolona z tego, co przyniósł Ci rok ubiegły, nie spoczywaj na laurach, przed Tobą dużo więcej dobrego. W tym roku możesz osiągnąć naprawdę dużo, skorzystaj wszelkie możliwości, aby osiągnąć sukces. W tym roku możesz liczyć na nagrodę za wszystkie lata Twojej ciężkiej pracy. A gdy już osiągniesz to, czego pragniesz, na koniec roku przyjdzie czas na odpoczynek.

Na przełomie marca i kwietnia Mars pojawi się w Twoim znaku. Jego intensywna energia oznacza początek nowej ery dla Ciebie, pomoże rozpocząć Ci nowe życie. Wszystko, co złe będziesz mogła zostawić z tyłu, to czas na nowy start. Tym razem to Ty będziesz mogła zdecydować, co ze sobą zabierzesz w ta nową podróż. Nowa droga może rozpocząć się na płaszczyźnie osobistej jak również zawodowej. Dodatkowo w podobnym czasie Wenus ruszy ruchem wstecznym w Twoim znaku, co może wpłynąć negatywnie na Twoje relacje partnerskie. Możesz się spodziewać wybuchu między wami. A o dogadanie również będzie nie łatwo gdyż Merkury w kwietniu ruszy we wsteczną wędrówkę. Czas ten najlepiej przeczekać w odosobnieniu, spotykając się z małą ilością osób, co zminimalizuje ilość kłótni i nieporozumień do minimum.

Najlepszym okresem będzie dla Ciebie maj, gdy Słońce będzie świecić w Twoim znaku, co pozwoli Ci na realizacje własnych ambicji. Musisz uwierzyć w siebie i postawić na własne siły. Pomysły, jakie przyjdą Ci do głowy mogą być kluczowymi w osiągnięciu sukcesu. Słońce w tym roku wyzwoli w Tobie entuzjazm oraz twórcze działania. Jeśli dobrze je wykorzystasz, łatwo będziesz mogła wspiąć się po szczeblach kariery. Jeśli masz pracę na kierowniczym stanowisku, to słońce będzie Cię tym bardziej wspierać. W tym roku największe szansę na sukces będą miały osoby przedsiębiorcze, które lubią zarządzać zasobami ludzkimi.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

 

Polecane dla Ciebie: