Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Bliźnięta – Horoskop Roczny (2017)

Bliźnięta 22.05 - 21.06

 

Rok 2017 będzie bardzo kreatywnym okresem dla Ciebie. To czas wielu pomysłów, które dobrze wykorzystane mogą dać Ci duże korzyści materialne oraz zapewnić awans w pracy. Jeśli będziesz doskonalić się w swojej dziedzinie możesz szybko prześcignąć współpracowników i zarobić na uznanie szefa. Wenus pomoże Ci się skupić i przeznaczyć energię na rzeczy konstruktywne odsuwając od Ciebie wszystko, co mogłoby Cię rozpraszać. Musisz tylko odnaleźć w sobie ambicje i uparcie dążyć do celu.

Twoja planeta Merkury w kwietniu poruszać się będzie ruchem wstecznym, co może nieco ostudzić Twój zapał i wprowadzić pewne problemy w komunikacji z otoczeniem, ale nie masz się, co przejmować, bo już w maju wszystko wróci do normy i Merkury doda Ci jeszcze więcej energii do realizacji marzeń. Szczególnie plany długoterminowe warto w tym terminie rozpoczynać. W marcu i kwietniu musisz uważać jeszcze na ruch wsteczny Wenus, który zamiesza odrobinę w Twoim życiu osobistym. Sprawy z partnerem nie będą układać się najlepiej.

Do czerwca Saturn będzie w znaku Bliźniąt, co wpłynie produktywność. Nie musisz się martwić, że wszystko będzie Cię odciągać od pracy, Saturn rozbudzi w Tobie zapał do pracy tak wielki, że wszystko inne przestanie się liczyć. Na chwilę zapomnisz o imprezach, grach czy koncertach. To nie będzie dobry czas na zabawę. Jeśli chcesz coś osiągnąć i masz plany do zrobienia, najlepiej będzie, jeśli zrobisz to na początku roku. Jeśli zainwestujesz swój czas w rozwój pod koniec roku zwróci Ci się to podwójnie. Będziesz miała czas na odpoczynek, jak również Twoje fundusze mocno się powiększą.

Neptun nadal pozostanie w Rybach, co pomoże Ci w uzyskaniu jasnego obrazu tego, co stanie się w tym roku. Łatwo przyjdzie Ci planowanie oraz realizacja zaplanowanych zadań. Szczególnie ważne w tym roku będą długoterminowe cele, które powinnaś rozpocząć. Szczególnie, że Pluton w znaku Koziorożca może przynieść wiele niespodzianek i wyzwań w tym roku. Musisz być na wszystko gotowa!

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

 

Polecane dla Ciebie: