Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 15.08.2016 – 21.08.2016

Początek tygodnia zacznie się dla Ciebie ciężką pracą. Jeśli uda Ci się dobrze wykorzystać energię Słońca i Uranu, które będą na siebie oddziaływać, otrzymasz dar od losu. To czas, w którym łatwo będzie na błyskotliwe pomysły. Zrealizuj nowy projekt, który pojawi Ci się w głowie, masz szansę stworzyć coś innowacyjnego. Nie bój się ryzyka, w tym okresie będzie ono niewielkie. Szczególnie dobrym dniem na rozpoczęcie nowej działalności będzie wtorek.

W czwartek pełnia księżyca w wodniku postawi Cię w nieciekawej sytuacji. Ilość pozytywnej energii i szczęśliwych zbiegów okoliczności, które dotychczas kumulowały się wokół ciebie teraz odwrócą swój bieg. Uważaj, gdyż będziesz podatna na pecha i łatwo możesz stracić pieniądze, jak również popsuć relacje z bliskimi. Możesz czuć się przytłoczona emocjami, które będą towarzyszyć zaćmieniu, postaw tego dnia na samotność. Skup się na pracy oraz domowych obowiązkach. Gdy nikt Ci nie będzie przeszkadzał będziesz w stanie zmobilizować się do tego stopnia by podwoić swoje osiągnięcia oraz ilość wykonywanych zadań.

W piątek koniunkcja Księżyca do Neptuna wyzwoli w Tobie duszę artysty otworzy na nowe doznania i możliwości. Spójrz na świat z innej perspektywy. Otwarcie się na przyrodę pozwoli Ci lepiej zrozumieć codzienne czynności i problemy. Pozwól sobie na odrobinę wolności. Mała wycieczka do muzeum może poprawić Twoje samopoczucie.

 

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

Polecane dla Ciebie: