Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 24.11.2014 – 30.11.2014

Końcówkę listopada zodiakalne Barany spędzą pod znakiem długo oczekiwanych sukcesów i zwycięstw, na które pracowały przez ostatnie tygodnie. Położenie planet na niebie po ostatnim tranzycie Słońca zwiastuje również możliwość uwolnienia się raz na zawsze od kłopotów i trosk, które dominowały w ostatnich miesiącach.

Tydzień w pracy może okazać się dość nerwowy – Mars może sprawić, że do głosu dojdzie Twoja niecierpliwość, wydawać Ci się może, że wszystko dzieje się za wolno, niż oczekujesz. Uważaj, by nie zaowocowało to sfrustrowaniem, bądź pewien, że planety czuwają, byś z wszystkim zdążył na czas. Choć nie możesz już liczyć na wielkie wsparcie ze strony Merkurego, dzięki odrobinie determinacji i zaangażowania uda się załatwić również sprawy mające związek z wykształceniem i doszkalaniem się – może brakuje Ci jakiegoś certyfikatu, lub masz okazję poznać swoją branżę z zupełnie innej strony – nie unikaj wyjazdów i kursów, wiedza teraz zdobyta przyda się w pierwszych miesiącach nowego roku. Jeśli od pewnego czasu próbujesz przyciągnąć uwagę przełożonych – teraz się tak stanie dzięki działaniu Wenus. Bądź jednak uważny – widoczne będą nie tylko Twoje niewątpliwe zasługi, ale również wszystkie, najmniejsze nawet błędy.

Kłopoty z huśtawkami nastrojów na szczęście powoli przechodzą do historii. Staniesz się bardziej zrównoważony i spokojny, dzięki czemu przebywanie z Tobą dla przyjaciół i najbliższych będzie prawdziwą przyjemnością. Korzystaj z zaproszeń, które teraz napłyną. W miłości bardziej, niż emocje będą się teraz liczyć potrzeby czysto cielesne. Choć Niebo zsyłać będzie teraz mnóstwo okazji do seksualnych przygód – zastanów się, czy warto brać na siebie ewentualne konsekwencje. W związkach możliwe kłótnie, szczególnie w sprawach związanych z wspólnymi finansami.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl