Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 20.04.2015 – 26.04.2015

W kolejnym tygodniu zodiakalne Barany z pewnością doczekają się wreszcie dobrej passy Wszelkie objawy towarzyszącego Ci do tej pory rozkojarzenia odejdą w niepamięć, co pozwoli Ci skutecznie rozwinąć skrzydła. Z pewnością przychylniejszy niż dotąd wpływ gwiazd na Twoje życie osobiste i obrót wszelkich problematycznych spraw.

Sprawy zawodowe będą toczyć się dokładnie tak, jak to sobie zaplanujesz, dzięki czemu Twoja pozycja w firmowej hierarchii znacznie się podniesie. Duża w tym zasługa trwającego trygonu Marsa i Plutona, które dodadzą Ci pewności siebie i wspomogą Twoją kreatywność i twórcze myślenie. Zaowocuje to z pewnością jeszcze większą dozą optymizmu, przez co jeszcze mocniej skupisz się na sprawach związanych z Twoją własną zawodową przyszłością. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i nonszalancji, która zaimponuje Twoim pracodawcom! Postaraj się jednak, pomimo sprzyjającej planetarnej aury, stać na uboczu wszelkich firmowych konfliktów, poprzez uczestnictwo w których może nieco podupaść Twój autorytet. Wykorzystaj sytuację do własnych celów i jeszcze dobitniej pokaż na co Cię stać i gdzie jest należne Ci miejsce. Wszystko bowiem wskazuje na to, że uda Ci się wyjść z twarzą z każdej podbramkowej sytuacji. Osoby trwale pozostające bez pracy powinny wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do dodatkowego zarobku.

Twoje zdrowie będzie na najwyższym poziomie, a to dzięki pozytywnemu wpływowi Marsa i Jowisza na Twój znak. Twoje zaangażowanie i dbałość o kondycję fizyczną z pewnością nie pozostaną w tej kwestii bez znaczenia i na dłużej utrwalą w Tobie odporność i zdrowe nawyki. Ostatnie tygodnie są czasem wybitnego skupienia się zodiakalnych Baranów na kwestiach relacji międzyludzkich, które również i teraz będą układać się dobrze – unikniesz niepotrzebnych rodzinnych konfliktów, które mogłyby nadszarpnąć zaufanie bliskich do Twojej osoby. Miej oczy szeroko otwarte, bo gdzieś niedaleko może czaić się miłość Twojego życia – wskazuje na to Merkury i Saturn, które zwiastują w dalszym ciągu powodzenie, a Baranom w związkach – spokój i harmonię w partnerskim życiu.

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

Polecane dla Ciebie: