Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 02.03.2015 – 08.03.2015

Dla zodiakalnych Baranów pierwszy tydzień marca będzie okresem pozytywnym, w którym nie będą mogły one narzekać na brak pozytywnej energii, która ze strony gwiazd płynąć będzie szerokim strumieniem. Jeśli będziesz kierował się teraz swoją intuicją z pewnością nie będziesz w stanie przeoczyć żadnych okazji do dodatkowego zysku, czy zaskarbienia sobie sympatii nowo poznanych, interesujących osobowości.

Sprawy zawodowe zodiakalnym Baranom początkiem marca będą układać się całkowicie po ich myśli. Warto jednak mieć oczy szeroko otwarte i działań rozważnie. W tym tygodniu na Twój znak pozytywny wpływ będzie mieć Mars, co szczególnie objawi się w Twojej ostrożności i tendencji do bardzo skrupulatnego i rozważnego podejścia do codziennych obowiązków. Pozwoli Ci to uniknąć wszelkich problemów, czy zaniechać niepotrzebnych konfliktów z niekoniecznie chcącymi sprzyjać Ci współpracownikami. Intuicja grać będzie bardzo dużą rolę w rozwoju Twojej sytuacji zawodowej w nowym tygodniu. Podążając za jej głosem z pewnością dopilnujesz wszelkich spraw związanych z finansami, co pozwoli Ci utrzymać ich stabilność. Unikaj teraz niepotrzebnego ryzyka – nie wplątuj się w niejasne i niekoniecznie pewne interesy – to pozwoli Ci również uniknąć niepotrzebnych problemów.

W nowym tygodniu nie powinieneś narzekać na brak sił i energii do codziennych zmagań. Nad Twoim zdrowiem i kondycją fizyczną czuwać będzie w pierwszej kolejności Mars, którego silna pozycja gwarantuje Ci jej ciągły napływ. Postaraj się nie trwonić jej jednak w związku ze stresem i niepotrzebnymi nerwami. Okres ten będzie również sprzyjający pod względem towarzyskim i uczuciowym. Wszystko wskazuje na to, że uda Ci się ostatecznie załatwić i zamknąć wcześniejsze nieporozumienia – tak na poziomie rodzinnym jak i przyjacielskim. Wpływ Wenus, niekoniecznie pozytywny, nie będzie teraz zbytnio odczuwalny, stąd wszelkie nowe znajomości warto utrzymywać i pielęgnować – nie nastawiaj się jednak na moc emocjonalnych uniesień. Relacje partnerskie utrzymają się na stabilnym, spokojnym poziomie.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

Polecane dla Ciebie: