Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 31.08.2015 – 06.09.2015

Nowy tydzień przywita Cię Baranie wielkim znakiem ostrzegawczym. Poniedziałek będzie tym dniem, w którym nie będziesz chciała podejmować żadnych ważnych decyzji. Pod wpływem promieni Słońca w opozycji do zwiastującego kryzys Neptuna odczuwać będziesz podejrzliwość i w zamiarach każdego mimowolnie doszukiwać będziesz się podstępu. Lub, jeśli opuścisz na chwilę gardę, może wydarzyć się coś zupełnie przeciwnego i pozwolisz się omotać nieuczciwemu sprzedawcy. Tak czy inaczej, jakiekolwiek istotne decyzje, szczególnie dotyczące zakupów, odłóż na drugą połowę tygodnia.

Środek tygodnia będzie dla Ciebie czasem na poznanie swoich prawdziwych limitów i granic. Jeśli zmagasz się ze strachem lub ograniczeniami narzuconymi przez innych, w przeciągu kilku dni przestaną mieć one na Ciebie jakikolwiek wpływ. Wykorzystaj ten czas dobrze i zanim niepewność powróci, wykonaj kilka kroków na przód. Uważaj też, aby nie odstawić swoich pożytecznych przyzwyczajeń, nad którymi pracowałaś przez długi czas. Wpływ opozycji Słońca z Neptunem będzie silnie tłamsić zapał do wykonywania jakichkolwiek rutynowych czynności, wyciągając ze wszystkich Baranów „lenia”.

Przez cały tydzień Twoja planeta-władca, Mars, podróżować będzie w towarzystwie Wenus w regresie. Te dwie planety spotkają się w identycznych kątach znaku Lwa we wtorek, budząc w Tobie namiętność i uczuciowość. Pierwsze spotkanie tych planet miało miejsce 20 lutego tego roku, możesz więc sięgnąć pamięcią do tamtego okresu aby dowiedzieć się, co i teraz może Cię czekać. Z pewnością wszelkie nieudane miłosne podboje będą powodować u Ciebie nie lada frustrację, którą będziesz musiała zwalczyć, jeśli chcesz normalnie funkcjonować przez następnych kilka dni. Nie spiesz się w swoich działaniach, pozwól innym przyjść do Ciebie, nie na odwrót.

W sobotę Słońce znajdzie się w harmonicznym trygonie z energicznym Plutonem nad Twoim astrologicznym dziesiątym domem ambicji. Poczujesz przypływ motywacji do działania. I dobrze się składa, ponieważ Twój horoskop wskazuje, iż ktoś w sferze profesjonalnej depcze Ci po piętach i ma wielką ochotę zastąpić Cię na Twoim stanowisku. Mając do wyboru odpoczynek i pracę w ten weekend postaw więc na tę drugą.

 

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

Polecane dla Ciebie: