Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 26.01.2015 – 01.02.2015

Nadchodzący tydzień obfitować będzie w niespodzianki i nieoczekiwane zwroty akcji. Musisz być czujny, by nie dać wytrącić się z równowagi.

W pracy sprzyja Ci Jowisz, możesz liczyć śmiało teraz na pozytywne rozwiązanie kłopotów, które ostatnio spędzały sen z Twoich powiek. Uważaj na koleżanki kolegów z pracy, których znasz słabo lub z jakiś powodów im nie ufasz – Pluton ostrzega, że mogą oni chcieć osłabić Twoją pozycję w firmie. Na początku tygodnia będziesz mieć wrażenie, że przybywa Ci obowiązków, jednak przywykniesz i będziesz z wszystkim zdążać na  czas. Jeśli pojawi się jakaś propozycja zarobkowa – sprawdź kilkukrotnie jej legalność, a unikniesz nieprzyjemnych sytuacji.

Atmosfera domowa sprzyjać będzie odpoczynkowi i refleksji. Wenus – opiekunka domowego ogniska zadba o to, by głów –  Twojej i domowników nie zaprzątały niepotrzebne zmartwienia. Dobry czas na zażegnanie ewentualnych konfliktów z najbliższymi. Nie czekaj, aż ktoś zaproponuje zakopanie wojennego topora – sam wyciągnij rękę, a zostanie to docenione przez drugą stronę. Jeśli w domu czekają prace, na które ostatnio nie było czasu, ani ochoty – teraz ich realizacja przebiegnie pomyślnie i sprawnie. Nie porywaj się jednak na większe prace, w których nie masz dużego doświadczenia; lepiej zaufaj fachowcom.

Samotne Barany mogą w tym tygodniu liczyć na poznanie kogoś wyjątkowego. Jeśli los postawi na Twojej drodze kogoś spod znaku Bliźniąt potraktuj to jako dobrą monetę, gwiazdy wróżą Wam szczęście. Barany w związku będą się zastanawiać, jak uszczęśliwić partnera. Nie puszczaj wodzy fantazji; czasem chwila czułości czy dobre słowo liczy się bardziej, niż najbardziej nawet wymarzony i drogi prezent.

Finansowo bez zmian, zasobność Twojej kieszeni może się jednak zwiększyć pod koniec tygodnia za sprawą Merkurego. Uważaj na promocje i okazyjne ceny – letnia pora sprawia, że na sklepowych półkach roi się od bubli, bezwzględnie sprawdzaj wszystkie sprzęty jeszcze przed zakupem.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl