Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 25.05.2015 – 31.05.2015

Zodiakalne Barany w kolejnym tygodniu mogą liczyć na kontynuację dobrej passy towarzyszącej im ok kilku ostatnich tygodni. Korzystne wpływy gwiazd w dalszym ciągu będą mocno odczuwalne, jednak coraz częściej widoczne będą pewne sytuacje nieco utrudniające Ci trafną ocenę sytuacji i wybrnięcie z krępujących i mogących nieść ze sobą niemiłe konsekwencje, sytuacji. Warto więc zachować rozwagę i wsłuchiwać się w głos intuicji, która z pewnością Cię nie zawiedzie.

W sprawach zawodowych nie musisz spodziewać się żadnego przełomu. Utrzyma się za to dobra passa z poprzednich tygodni, a co za tym idzie będziesz parł do przodu, by coraz to bardziej zawodowo się rozwijać. Również Twoja sytuacja finansowa w związku z tym ma szansę mocno się poprawić, a to dzięki odważnym decyzjom i poniekąd dużemu szczęściu, które zapewnia Ci Saturn w duecie ze Słońcem, które nieprzerwanie czuwają nad sferą zawodową Twojego życia, choć ich oddziaływanie staje się coraz słabsze. Warto zastanowić się nieco nad dokonywanymi przez Ciebie ruchami i nieco więcej uwagi poświęcić na przemyślenia, a nawet przedyskutowanie z bliskimi wszelkich nasuwających Ci się planów i decyzji – mogą one nieco zaburzyć Twoje codzienne funkcjonowanie wplątując Cię w niepotrzebne konflikty i afery. Uważaj więc na wszelkie, niejasne propozycje – mogą nie wyjść Ci one na dobre.

W sferze zdrowia i kondycji fizycznej bez żadnych niespodziewanych przeszkód i zdrowotnych nieprzyjemności, utrzymywać się będzie bardzo doba passa, którą będziesz zawdzięczać Twojej nad wyraz dużej wiosennej aktywności fizycznej, którą wspomagać będą w dalszym ciągu Słońce i Pluton. Pod względem relacji międzyludzkich koniec miesiąca maja będzie niemniej udany niż cały miesiąc, przez co bez żadnego problemu uda Ci się nawiązać wiele przyszłościowych znajomości – zwiastuje to przede wszystkim koniunkcja Słońca i Merkurego, która pod koniec tygodnia zwiastuje Ci zachowanie bardzo dobrych relacji z napotkanymi ludźmi. Barany w związkach natomiast będą cieszyć bardzo spokojnym czasem spędzonym wspólnie z partnerem.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

Polecane dla Ciebie: