Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 05.12.2016 – 11.12.2016

 

W środę Mars w sekstylu z Uranem wyzwoli w Tobie niespotykane pragnienia. W głowie pojawi się tysiąc pomysłów na spędzenie czasu. Próbuj wszystkiego, co nowe, co może dać Ci satysfakcje w sposób inny niż dotychczas. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i czegoś nieoczekiwanego. Nie jest to dobry czas na siedzenie w domu. Lepiej poczujesz się na imprezie, albo podczas dalekiej wycieczki. Wenus wchodzący w znak Wodnika sprawi, że nie będziesz w stanie się nudzić również w sferze seksualnej. Kup nową erotyczną bieliznę na nocne igraszki z partnerem. Z pewnością będzie gorąco!

W piątek Słońce ustawi się w sekstylu do Jowisza, co na koniec tygodnia nada impetu Twojej pracy. Ambitnie podchodząc do powierzanych zadań, będziesz w stanie nadrobić zaległości, które odkładałaś przez cały tydzień, a również zrobić kilka rzeczy na wyrost. Warto zostać dłużej w pracy, dzięki temu zwiększą się Twoje szanse na premię w tym miesiącu.

W Sobotę Słońce stanie w koniunkcji do Saturna, co pomoże w systematyzowaniu problemów i naprawianiu wszystkiego, co nie działa prawidłowo. Zaplanuj na weekend wielkie porządki połączone z naprawami w domu, jak i w swoim sercu oraz duszy. Dobrym pomysłem będzie również wybranie się na siłownie albo spędzenie czasu na masażach i innych zabiegach upiększających w SPA. Będą idealnym sposobem na odpoczynek, po całym dniu spędzonym na remoncie. Pamiętaj, aby kupić sobie kilka nowych rzeczy do mieszkania, pomoże Ci to w szybszym regenerowaniu energii po wysiłku.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

Polecane dla Ciebie: