Tryb dzień/noc: 
Wielki Sennik Morfeusza

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 02.05.2016 – 08.05.2016

Najbliższy tydzień powinnaś poświęcić na sprawy przyziemne oraz opiekę nad domowym ogniskiem. Na niebie będzie można zaobserwować dwa trygony ze Słońcem w znaku Byka. Pierwszy we wtorek pomiędzy Jowiszem w Pannie poszerzy twoje horyzonty.  Pomoże uwolnić Ci się od codziennej rutyny, wskaże lepszą drogę i perspektywy. Musisz uważnie podchodzić do tego, co postawi przed Tobą los. Drugi trygon pomiędzy Słońcem, a Plutonem w znaku koziorożca zaobserwować będzie można w sobotę. Taki układ dobrze wpłynie na Twoja karierę oraz pomoże zapanować nad emocjami.  To czas, w którym warto zadbać o siebie, podjąć naukę i zacząć robić coś nowego. Pomyślnie przejdą wszelkie zmiany w życiu. Aby poczuć się w pełni szczęśliwa musisz odmienić swoje życie. Zastanów się, czego Ci w nim brakuje.

Planety Jowisz i Pluton poruszają się ruchem wstecznym, przez co mogą mieć negatywny wpływ na zbyt szybko podjęte decyzje. Zwolnij, jeśli masz coś zrobić, najpierw dobrze to przemyśl. Warto zastanowić się nad ukończeniem niedokończonych spraw. W ciągu najbliższego tygodnia mogą o sobie boleśnie przypomnieć. Lekarstwem mogą stać się spotkania z przyjaciółmi, albo ukochaną osobą. Poświęć im więcej czasu.

W piątek może wywrzeć na Tobie mocne wrażenie Nów Księżyca w Byku. Zostanie oświetlony Twój dom pracy i finansów. To dobry czas na podjęcie nowej pracy i wzięcie nadgodzin. Pieniądze w łatwy sposób będą wpływać do Twoje kieszeni, dzięki czemu możesz w krótkim czasie pomnożyć znacząco oszczędności. Daj z siebie wszystko, gdyż koniec tygodnia lepiej abyś przeznaczyła na odpoczynek. W niedziele Wielki Krzyż na niebie utworzony przez Księżyc, Jowisz, Saturn i Pluton zablokuje wszelkie działania. Możesz odczuć znaczny spadek sił i chęci do życia.

 

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

Polecane dla Ciebie: