Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 06.07.2015 – 12.07.2015

Tydzień zacznie się dla Ciebie spokojnie, jednak już w środę kochliwa Wenus spotka się z odważnym Jowiszem w konfiguracji wpływającej na Twoją sferę uczuciową. Twój horoskop miłosny rozświetla się więc niczym 100-watowa żarówka. Nie próbuj hamować swoich uczuć i trzymać fascynującą Cię osobę na dystans – i tak koniec końców Ci się to nie uda, a tylko niepotrzebnie się zmęczysz. Pod silnym wpływem Jowisza i jego szczerych promieni maskowanie uczuć jest praktycznie niemożliwe! Jest tutaj oczywiście także druga strona medalu: jeśli gdzieś w środku czujesz, że wolałabyś „przesunąć” dotychczasowego partnera do sfery przyjaciół, teraz jest czas na podjęcie z nim tej trudnej rozmowy, Wenus pomoże Ci podejść do sprawy dyplomatycznie.

Barany w szczęśliwych, stałych związkach poczują przypływ romantycznej energii. Celuj wysoko! Zaręczyny, planowanie potomka, a może wspólne wakacje we Włoszech? Nie bój się poruszać odważnych tematów ze swoim partnerem, pod obecnym wpływem planet będzie on podchodzić do ambitnych planów z równie wielką pasją, co Ty. Nawet jeśli nie uda się ich zrealizować natychmiast (a o to przecież może nie być łatwo), w tym roku czekają Cię jeszcze dwie sprzyjające koniunkcje Wenus z Jowiszem (4 sierpnia oraz 25 października) – bądź na nie gotowa.

Jesteś gotowa na nagły wzrost popularności? Lepiej, abyś była. Kosmiczna konfiguracja z drugiej połowy tygodnia przyniesie Ci przychylność nieznajomych oraz admirację znajomych. Twój sprzymierzeniec i w tym obszarze, Jowisz, przyciągać będzie Twoich przyszłych sojuszników z najdalszych zakątków geograficznych. Środa odznaczy się także Księżycem w pełni w znaku Koziorożca. Efekty Twojej ciężkiej pracy z poprzednich miesięcy zaczną się kumulować w krótkim okresie czasu, a Twoje dokonania zostaną zauważone przez szanowaną osobę na wysokim stanowisku. Wykorzystaj ten fakt jak najlepiej, nie ignoruj mocy towarzyskich relacji ze współpracownikami wyższego szczebla. Z jednej strony dzięki nim na dobre zapadniesz im pozytywnie w pamięć, z drugiej w trakcie luźniejszej rozmowy zdobędziesz szansę na uzyskanie cennej rady, na którą nie miałabyś szans w drodze formalnej.

Sobota w końcu oznaczać będzie dla Baranów odpoczynek i mnóstwo pozytywnych wibracji. Aura sprzyjać będzie rozrywce w szerszym gronie. Nawet miejsca, których zazwyczaj unikasz z racji na tłok czy brak intymności okażą się trafnym wyborem – zadbają o to przede wszystkim promienie Księżyca w znaku Wodnika. Sprawdź, co ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości i spróbuj wybrać się gdzieś sama, gdzie zgubisz się wśród tłumu i poczujesz anonimowa. Rozluźnienie pozwoli Ci przyciągnąć interesującą osobę płci przeciwnej, kto wie, być może skończy się to dłuższą znajomością?

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

Polecane dla Ciebie: