Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 30.03.2015 – 05.04.2015

Dla zodiakalnych Baranów pierwszy tydzień kwietnia będzie okresem obfitym w wiele zaskakujących dla nich zdarzeń. Przede wszystkim bardziej niż zwykle skupisz się na samym sobie – swoich priorytetach, celach i zamierzeniach, głównie układając sobie w głowie dalekosiężne scenariusze. To w pewnym stopniu może zaburzyć Twoje funkcjonowanie – przestaniesz zwracać uwagę na szczegóły, co w niektórych sferach życia może się na Tobie zemścić.

W sprawach zawodowych nowy tydzień przebiegać będzie w miarę spokojnie, jednak nie obejdzie się bez kilku sytuacji, które mogą w dużym stopniu wyprowadzić Cię z równowagi. W tym okresie sprzyja Ci bardzo korzystna aura Marsa, którego wpływ na Twój znak objawi się w pewności siebie i bardzo dobrą organizacją codziennej pracy i rozkładu obowiązków. Strzeż się jednak swojej tendencji do wybiegania w przyszłość i planowania nowych przedsięwzięć – to z pewnością zakłóci Twoją pewność siebie, zastępując ją impulsywnością, nerwowością i tendencją do wahań nastroju i bezradności. Przy rozsądnym gospodarowaniu czasem i własnymi umiejętnościami ustrzeżesz się jednak tego typu sytuacji. Nie warto w tym okresie podejmować nowych wyzwań i projektów, które pojawią się na horyzoncie. Skup się na dotychczasowej pracy, a z pewnością przyniesie Ci to wymierne korzyści w kolejnych tygodniach.

Warto skoncentrować się w tym tygodniu na własnym wnętrzu – w pewnym, aczkolwiek pozytywnym sensie warto popaść teraz w zdrowy egoizm i całą uwagę poświęcić sprawom swojego zdrowia i relacji z najbliższymi. Będzie to dobry okres pod względem Twojej kondycji, pod warunkiem, że uda Ci się utrzymać nerwy na wodzy – sprzyjać Ci w tym będzie Mars i Jowisz, których aura z pewnością wpłynie łagodząco na Twój porywczy charakter. Jeśli chodzi i relacje międzyludzkie – sprawy rodzinne układać się będą po Twojej myśli. Przyjaciele i znajomi z pewnością dobrze będą czuć się w Twoim towarzystwie, a Ty sam będziesz wolał spędzić czas w domowym zaciszu niż w imprezowym gwarze. Sprzyjać Ci teraz będzie kwinkunks Merkurego i Saturna, który przyciągnie powodzenie w relacjach osobistych i miłosnych. To dobry znak dla Baranów w związkach – w Waszych relacjach w końcu zapanuje upragniony spokój.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl

Polecane dla Ciebie: