Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 24.10.2016 – 30.10.2016

W poniedziałek w Twoim życiu może zrobić się gorąco. Jak tylko Merkury wejdzie w znak Skorpiona, obudzi się w Tobie pociąg do płci przeciwnej. Masz szansę na niesamowity romans, który przewróci Twój świat do góry nogami. Czas abyś zaczęła czerpać z życia i te najmniejsze i największe przyjemności na stałe zagościły pośród codziennych czynności. Jednak w tym wszystkim musisz uważać, gdyż Merkury w Skorpionie natęży również konflikty. Możesz zostać wplątana w sieć intryg, które mogą odbić się niezbyt dobrze na Twoim życiu. Uważaj, kogo do niego wpuszczasz. Zanim zaczniesz romansować, bądź pewna, że Twojemu wybrankowi można ufać.

Pod koniec tygodnia możesz liczyć na sukces. Dzięki kwadraturze Marsa i Urana w sobotę otrzymasz dużą szanse na uzyskanie władzy nad swoim życiem. Wszystko może ułożyć się na swoim miejscu, niczym puzzle. Pamiętaj, aby nie zapomnieć o żadnym kawałku. Zanalizuj dokładnie wszystkie swoje plany i marzenia i spróbuj zrealizować z nich jak najwięcej podczas weekendu. Nie odkładaj na później żadnych obowiązków.

Dodatkowo w niedziele możesz liczyć na miłosną atmosferę, którą wesprze koniunkcja Wenus z Saturnem. Zaproś swojego wybranka na miłą kolację. Ugotuj coś dobrego, postaw butelkę dobrego wina i kup erotyczną bieliznę, a wieczór z pewnością będzie udany. Dodatkowo Nów księżyca w Skorpionie spotęguje wasze uczucia i popchnie was ku sobie. Problemy powinny odejść na dalszy plan. Najbardziej liczyć się będzie to, co jest tu i teraz między wami. Korzystajcie z chwili!

 

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

Polecane dla Ciebie: