Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 15.12.2014 – 21.12.2014

Kolejne dni upływać będą zodiakalnym Baranom pod znakiem dobrego nastroju i niezłej zabawy. Wykażecie się niespotykaną charyzmą, dzięki której wiele spraw uda się pchnąć do przodu. Kiedy Księżyc utworzy sekstyl z Saturnem wszystkie problemy będą Cię omijać, a Ty będziesz mógł skupić się na przygotowaniach do Gwiazdki.

W pracy nie staraj się być litościwy dla ludzi, którzy na to nie zasługują – Księżyc w Skorpionie ostrzega, że teraz możesz być narażony na nieszczerość i wykorzystywanie twojego zapału i dobrych intencji. W załatwianiu trudnych spraw pomogą teraz Wenus i Pluton, które pod koniec tygodnia tworząc koniunkcję dodadzą Ci werwy i sił witalnych. Staniesz się również bardziej kontaktowy i zdecydowany, dzięki czemu dotrzesz do osób i informacji, które mogą bardzo pomóc Twojej karierze. Do końca tygodnia sprzyja Ci dobra passa w robieniu udanych zakupów – może wygospodarujesz kilka wolnych chwil na wizytę w sklepach? To dobra okazja, po Nowym Roku będzie mnóstwo naglących wydatków i na zaspokojenie zachcianek przyjdzie Ci czekać aż do wiosennych odwilży.

Kiedy Merkury zawita w znaku Koziorożca, zodiakalne Barany mogą podchodzić do domowych obowiązków ze sporą niechęcią. Jeśli jednak umiejętnie wszystko zaplanujesz, spiszesz się na medal, a domownicy darzyć będą Cię szacunkiem i życzliwością. Niektórych bliskich i przyjaciół może razić Twój konserwatyzm i niechęć do zmian. Uważaj, by Twoje subiektywne patrzenie nie zniechęciło do Ciebie nikogo z osób, na których Ci zależy. Sekstyl Księżyca do Słońca sprawi, że Twoje dobre samopoczucie będzie zaraźliwe i ludzie zaczną do Ciebie lgnąć. Kto wie, może to będzie początek prawdziwej miłości. A może kolejny niewinny flirt ?– czas pokaże. Barany w związkach nie powinny bać się zmian i nowinek – to, że Wam jest dobrze tak, jak jest, nie znaczy, że druga połówka nie potrzebuje odmiany.

 

Juliusz Zawłocki
astrolog Astro.pl