Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 19.09.2016 – 25.09.2016

Początek tygodnia warto spędzić na odpoczynku, nie przemęczaj się zbytni. Ciesz się słońcem, wykorzystaj reszki urlopu na chwilę odpoczynku. Wieczory spędź z przyjaciółmi. Gry planszowe albo karty pomogą Ci się rozluźnić. Odrobina ryzyka i konkurencji wprawi Cię w lepszy nastrój.

W czwartek Słońce wejdzie z znak Wagi, co mocno wpłynie na wszystkie znaki zodiaku. Dla Ciebie będzie to istotny czas, jeśli chodzi o związki i miłosne przygody.  Słońce rozgrzeje atmosferę i przyciągnie do Ciebie drugą połówkę Możesz liczyć, że przez najbliższe kilka tygodni będzie Ci o wiele łatwiej przychodzić flirtowanie oraz podbijanie męskich serc. Dla związków stałych to czas większego zbliżenia i planowania przyszłości. Otwórz się na swojego partnera i spróbujcie razem zadbać o to by wasz związek stał się stabilniejszy.

Dzięki zakończeniu przez planetę Merkury biegu wstecznego poprawią się Twoje kontakty z otoczeniem łatwiej będzie Ci pertraktować oraz nawiązywać kontakty. Druga połowa tygodnia będzie dobrym czasem na wszelkie spotkania biznesowe, oraz podpisywanie umów. Ważne sprawy zostaw na później. Warto również poświęcić ten czas na to by zadbać o zdrowie. Warto umówić się na badania kontrolne. Dobrym pomysłem jest również konsultacja z dietetykiem oraz ustaleniem planu treningowego.

W piątek planeta Wenus wejdzie w znak Skropiona, co wyzwoli w Tobie falę namiętności, która w połączeniu ze Słońcem w znaku Wagi pomoże zaciągnąć Ci kochanków do łóżka. To czas, w którym będziesz mocno dążyć do zbliżenia, a łóżkowe zabawy będą sprawiać Ci wyjątkowo wiele przyjemności.

 

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

Polecane dla Ciebie: