Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 28.09.2015 – 04.10.2015

W porównaniu do poprzednich tygodni, ten będzie dla Ciebie niemal nudny, zodiakalny Baranie. A przynajmniej z kosmicznego punktu widzenia. Po miesiącu będącemu świadkiem dwóch zaćmień i dużej aktywności gorącej Wenus, z pewnością nie masz nic przeciwko spokojnemu tygodniowi lub dwóm. Skorzystaj z okazji i spróbuj złapać oddech. Jeśli tylko możesz, odłóż wszelkie inicjatywy i działania do następnego piątku, 9. października, gdy Merkury zakończy wreszcie swój regres. W międzyczasie spróbuj „posprzątać” nieco swoje życie i wprowadzić porządek do tych jego sfer, których im go wyraźnie brakuje.

W środę, Słońce i Merkury spotkają się pod tym samym kątem znaku Wagi, podświetlając dla Ciebie obszary życia, w których panuje nieład. Słońce podniesie nieco Twoje ego, przez co ciężko będzie Ci się obrócić na pięcie i zakończyć burzliwą dyskusję zanim przerodzi się ona w prawdziwą wojnę. W kontaktach z innymi postaw na szczerość i nie owijaj niczego w bawełnę. W Twoim życiu nadal, jak w poprzednich tygodniach, pojawiać będą się i znikać osoby z przeszłości, także w romantycznym kontekście.

Niedzielę przeznacz na spotkania w kameralnym gronie i wicie swojego domowego gniazdka. Przynoszący stabilizację Księżyc w kwadrze sprzyjać będzie zbliżeniu się z rodziną i przyjaciółmi. Bądź wdzięczna za ich obecność w Twoim życiu i pamiętaj, jak bardzo lepsze jest ono dzięki niej. Wyraź swoją wdzięczność, drobnym prezentem lub ciepłym słowem. Przygotowanie posiłku także może być doskonałym wyrazem wdzięczności. Na froncie domowym może najść Cię inspiracja do przeprowadzenia odważnych zmian dekoracyjnych. Ze wprowadzeniem tych zmian poczekaj jednak na koniec regresu Merkurego, wtedy przyniosą Ci one więcej szczęścia i pozwolą lepiej wypoczywać we własnym domu.

 

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

Polecane dla Ciebie: