Tryb dzień/noc: 
Wielki Sennik Morfeusza

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 23.05.2016 – 29.05.2016

Czas idzie do przodu, wraz z nim i Ty się zmieniasz. Idź za gwiazdami i otwórz się na codzienne sprawy. W tym tygodniu wpływ Merkurego otworzy przed tobą wiele nowych możliwości. Odetnij się od przeszłości, wrzuć na luz i postaraj się zmienić coś w swoim życiu. Przychodzi czas, abyś wzięła się za siebie. Siedzenie w domu będzie sprzyjać powstawianiu negatywnej energii i zamykaniu się w obrębie własnego umysłu. Teraz powinnaś otworzyć się na innych, poznać nowe osoby i spróbować zawrzeć jak najwięcej nowych kontaktów. Przed samotnymi Baranami otwierają się drzwi do ekscytującego romansu. Możesz być pewna, że podczas jednej z majowych wycieczek uda Ci się podbić serce wyjątkowego przystojniaka. Zajęte Barany powinny zadbać o spokój i harmonie w związku, częste awantury i problem z porozumieniem z partnerem łatwo mogą skusić was do skoków w bok.

Weź kilka dni wolnego i spędź długi weekend na odpoczynku. Szczególnie w czwartek skup się na tym by zbyt wiele nie robić. Wpływ cofającego się Saturna może pokrzyżować plany i zepsuć najtrwalsze ustalenia. Dlatego warto do końca tygodnia powstrzymać się od zawierania umów i pracy fizycznej. To taki wstęp do piątkowego wejścia Marsa w znak Skorpiona, w którym powinnaś zadbać o przywrócenie kontroli nad swoim życiem.¬ Zajrzyj w głąb siebie i poszukaj chwastów, które zaczęły rozrastać się w Twojej osobowości. Pozbądź się cech i nawyków, które nawet Tobie zaczęły przeszkadzać. Czas przewartościować swoje życie wraz z ostatnią kwadrą księżyca, która na niebie pojawi się w niedziele.
W strefie finansowej – uważaj na niespodziewane wydatki. Małe, nic nieznaczące inwestycje, działania, których postanowisz się podjąć, mogą Cię kosztować więcej niż się tego spodziewasz.

 

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

Polecane dla Ciebie: