Tryb dzień/noc: 

Baran – Horoskop Tygodniowy

Baran 21.03 - 21.04

Horoskop obowiązuje: 27.07.2015 – 02.08.2015

W tym tygodniu znajdziesz się w powszechnym centrum uwagi. Słońce rozpoczyna swoją miesięczną podróż przez znak Lwa oraz Twój astrologiczny dziewiąty dom sławy. Towarzyszyć w podróży będzie mu Merkury, dodatkowo nasilając ten wpływ na życie zodiakalnych Baranów. Już od wtorku wszystko, co zrobisz będzie miało potencjał zyskania powszechnego rozgłosu. Wykorzystaj to na swoją korzyść i zaplanuj swoje działania. Zadbaj także o swój wizerunek, wizyta u stylisty lub w salonie piękności będzie dobrą inwestycją. Zachowuj się pewnie i nie pozwól, aby w Twoim głosie odczytać można było zdenerwowanie. Nie zapominaj o uśmiechu. Podążając za tymi wskazówkami możesz liczyć na sukces zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej, rzucając romantyczny urok na swojego wybranka.

Choć ciężko Ci się przed samą sobą do tego przyznać, ciągnie Cię do aktywności podnoszących adrenalinę. W tym tygodniu odczujesz to jeszcze silniej i zapragniesz przeżyć coś niezwykłego ze swoim partnerem. Kto powiedział, że randka musi zawsze oznaczać świece, kolację i wino? Rozejrzyj się za sugestiami niestandardowych form spędzania czasu we dwoje. Zrób krótką listę i pokaż ją partnerowi. Nie bój się wyśmiania czy odrzucenia Twojego pomysłu, mężczyźni nie potrafią tak łatwo odmówić sobie okazji do zrobienia czegoś szalonego!

Do 11 sierpnia znajdujesz się ciągle pod szczęśliwym wpływem konfiguracji Słońca z Jowiszem w znaku Lwa. Możesz pozwolić obie na odrobinę więcej ryzyka, to także dobry czas na podjęcie bardziej radykalnych działań, zmierzających do dużych zmian w Twoim życiu. W sobotę promienna Wenus nieco przygaśnie na skutek rozpoczęcia swojego regresu, który potrwa do 6 września. Jego pierwsza część, trwająca do końca bieżącego miesiąca, odbędzie się w znaku Panny oraz w Twoim astrologicznym szóstym domu zdrowia fizycznego. Choć Twoje receptory przyjemności pozostaną aktywne, będziesz potrzebować wsparcia w celu utrzymania dobrej kondycji. Wypełniaj swój talerz świeżymi owocami i warzywami, zapewnij sobie odpowiednią ilość błonnika i witamin. Ponieważ Wenus rządzi Twoim życiem miłosnym, jej regres także i tutaj da Ci się we znaki. Osoba, którą adorujesz od dłuższego czasu (dla Baranów w związkach – tak, także Wasz partner!) zacznie drażnić nieco Twoje nerwy, a jego obecność automatycznie podnosić będzie Ci ciśnienie. Twoje uczucia względem niej pozostaną jednak niezmienne, a nerwowy kryzys opanujesz w przeciągu kilku dni.

 

Wojciech Czerwiński
astrolog Astro.pl

Polecane dla Ciebie: