Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Baran – Horoskop Roczny (2017)

Baran 21.03 - 21.04

 

Rok 2017 otwiera przed Tobą wiele możliwości. Właściwie w każdej dziedzinie życia możesz liczyć na uśmiech od losu. Szczególnie wiele dobrego możesz spodziewać się po tranzytach Saturna i Merkurego, które popchną Cię do przodu w kierunku sukcesu. Jeśli nie wiedziałaś, co w życiu chcesz robić to teraz odnajdziesz światełko w tunelu, które poprowadzi Cię w odpowiednią stronę.

Na czas swoich urodzin będziesz musiała czekać w dość nerwowej atmosferze, to wina Marsa, który od końca stycznia do początku marca będzie w Twoim znaku. Może to być uciążliwe dla Ciebie jak i osób w Twoim otoczeniu, gdy Mars jest w pobliżu możesz mieć problem z utrzymaniem nerwów na wodzy i czasami powiedzieć zbyt wiele. Łatwo będzie również o naprzemienne napady płaczu, śmiechu czy szału. Szczególnie odczuwalne może być to dla osób urodzonych w drugiej połowie kwietnia. Ich wahania nastroju wspomoże Uran, który jest w znaku Barana przez cały rok.

W drugiej połowie kwietnia Merkury będzie poruszał się ruchem wstecznym w Twoim znaku, co może wpłynąć na Twoją chęć odseparowania się od świata i zaszycia w głębokiej norze. To dobry czas na naukę, oraz pracę, kontakty towarzyskie lepiej zostawić na koniec roku. Szczególnie, że od marca Wenus również porusza się ruchem wstecznym w Twoim znaku, co będzie miało negatywny wpływ na relacje.

Saturn w znaku strzelca przez cały rok tworzyć będzie dobry tranzyt z Twoim znakiem, co wpłynie pozytywnie na wszystko, za co zabierzesz się w tym roku. Otwórz się na nowe rzeczy, a łatwo pójdzie Ci przyswajanie wiedzy, co pozwoli Ci szybko piąć się po szczeblach kariery. Jeśli się postarasz masz szansę na awans. Mars będzie Cię pchał do przodu.

W związkach partnerskich może się wiele wydarzyć. Jowisz w opozycji do Urana w znaku Barana w marcu, wrześniu oraz grudniu może postawić Twoje życie do góry nogami. Będzie on działał jak pewnego rodzaju przełącznik, który może zmienić własne przekonania lub interakcje społeczne o 180 stopni. To czas, w którym możesz oczekiwać wielkich rozstań i powrotów.

Wojciech Czerwiński
astrolog, doradca duchowy Astro.pl

Polecane dla Ciebie: