Tryb dzień/noc: 
Pomóż Biance!

Astro-Aura

Astro-Auratm to innowacyjny projekt astrologiczny portalu Astro.pl. Astro-Auratm pozwala na bieżąco śledzić wpływ gwiazd i planet na nasz los. Wpływ ten podzielony jest na kilka najważniejszych sfer życia, a jego moc prezentowana jest za pomocą wykresu.

Astro-Aura

Dane Astro-Aurytm aktualizowane są co 15 minut. Czas pozostały do następnej aktualizacji wyświetlany jest w głównym module Astro-Aurytm, znajdującym się w prawym górnym rogu strony:

Czas do aktualizacji Astro-Aury

 

Moduł ten wyświetla także m.in. znak Zodiaku, którego ogólna Aura (suma wszystkich Aur) jest w danej chwili najsilniejsza. Jeśli widzisz, że Twój znak Zodiaku dominuje oznacza to, iż pozytywny wpływ gwiazd i planet na Twoją osobę jest obecnie bardzo silny. Kliknij  w „szczegóły aury” aby poznać, w której sferze życia wyraża się on najmocniej.

W chwili obecnej algorytm obliczający wpływy ciał niebieskich na nasz los jest w początkowej fazie budowy, z czasem jednak będzie on coraz dokładniej i precyzyjniej obliczać wszystkie wartości.

Zachęcamy do codziennego korzystania z Astro-Aury!

Poniżej prezentujemy linki do zawsze aktualnych wykresów dla wszystkich znaków Zodiaku. Nie zapomnij dodać strony swojego znaku do ulubionych!

 

Wybierz znak Zodiaku